Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek

Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Vlasová kosmetika | Vlasová regenerace

Cena: 489,0 CK

Unikátní přípravek DonnaHAIR forte 2měsíční kúra s nejkomplexnějším obsahem účinných látek jako biotin a zinek dlouhodobě a cíleně vyživuje vlasy a tím přispívá k jejich přirozenému růstu a krásnému vzhledu. Jedná se o ideální přípravek v péči o vlasy. Vaše vlasy budou silné, pružné a porostou rychleji. Jediná tobolka obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, které jsou pro strukturu vlasů klíčové. Díky tomu je dosaženo rychlejšího nástupu účinku, působení přípravku je dlouhodobější a výsledná kvalita vlasů viditelně lepší. 

Produkt je určen ženám, které trpí nadměrným vypadáváním, lámáním a třepením vlasů, jejichž vlasy jsou v důsledku častého barvení a žehlení křehké a oslabené, i ženám, které chtějí zpomalit proces šedivění a vrátit vlasům jejich lesk. 

DonnaHAIR forte obsahuje: o 10% více aminokyselin (440 mg aminokyselin), o 100% více biotinu (300 µg biotinu), o 50% více pivovarských kvasnic (150 mg pivovarských kvasnic), navíc extrakt přesličky rolní a extrakt kopřivy dvoudomé. 

Použití: Užívejte pravidelně 1 tobolku denně po jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Mohou užívat diabetici, těhotné a kojící ženy.

Složení: L-methionin 230 mg, L-cystein 60 mg, L-tyrosin 150 mg, Biotin 300 μg, Kyselina listová 400 μg, Vitamin A 400 μg, Extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, Extrakt přesličky rolní 71,5 mg (odpovídá 7 mg křemíku), Extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, Zinek 7,5 mg.

Společnost SIMPLY YOU Pharmaceuticals a.s. je česká dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetik a zdravotnických prostředků.

Simply You DonnaHAIR forte 2měsíční kúra 60 tobolek eshop >>Další zboží:

BrazilKeratin Brazil Keratin ayurvedic eclipta alba shampoo 300 ml

BrazilKeratin Brazil Keratin ayurvedic eclipta alba shampoo 300 ml

Šampon s vysokým obsahem přírodních látek zaručuje důkladné zároveň však šetrné mytí vlasů a zklidnění vlasové pokožky. Na revitalizaci poškozených vlasů, zmírnění jejich případného vypadávání, urychlení růstu vlasů a omezení proce.. zjistit více >>
BrazilKeratin Brazil Keratin Chocolate maska na vlasy 300 ml

BrazilKeratin Brazil Keratin Chocolate maska na vlasy 300 ml

Keratinová intenzivní maska Chocolate dokonale a maximálně regeneruje a vyživuje vlasové vlákno. Dodá vlasům nádherný lesk, pevnost, zdravý vzhled a zaručí snadné rozčesávání. Je vhodná pro všechny typy vlasů, obzvlášť je vhodná pro vlasy suché a poškozené. Maska obsa.. zjistit více >>
LAVERA ŠAMPON GLOSS & BOUNCE 250ML

LAVERA ŠAMPON GLOSS & BOUNCE 250ML

Jemný vlasový šampón pro fascinující hebkost a lesk matných vlasů. Díky slézu, avokáda a perlovému extraktu dodá matným vlasům potřebné živiny a dodá jim krásný přirozený lesk. Vlasy budou vyživené, ale nebudou zplihlé – pro krásný lehký pocit z vlasů. Bio avokádo.. zjistit více >>Kuchynské koberčeky