Chipsi


Chipsi Sunshine Bio luční seno 2 x 3 kg

Chipsi Sunshine Bio luční seno 2 x 3 kg

👌 Co to tady tak nádherně voní po horské louce? To může být jen Chipsi Sunshine bio luční seno! Jedná se o luční seno usušené na poli z německé výroby. Toto seno bude hýčkat Vašeho králíka, morče a jiné hlodavce lahodnou chutí a neodolatelnou vůní. Seno pochází z horských luk Švábské alby, které se vyznačují velkou rozmanitostí druhů. Traviny, byliny a květy mnoha druhů zde..JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)

JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)

👌 Chipsi Citrus je přírodní podestýlkou se silnou čerstvou vůní citrónu. Vůně se zakládá na přírodním, čistě biologickém citrónovém aroma bez chemických přídavků. Chipsi Citrus je absolutně suchá, sterilní a bezprašná. Produkty Chipsi jsou vyrobeny z vybraného domácího smrkového a jedlového dřeva bez pryskyřice. Podléhají přísnému kontrolnímu systému podle DIN ISO 9001:..JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)

JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)

👌 Chipsi Classic se v praxi velmi dobře osvědčil jako přírodní podestýlka pro domácí zvířata. Měkké hobliny zbavené prachu se postarají o útulné a hygienické doupě. Přírodní hobliny jsou od povahy vysoce savé, pohlcují zápach a starají se o příjemné prostředí vhodné pro domácí mazlíčky. Produkty Chipsi jsou vyrobeny z vybraného domácího smrkového a jedlového dřeva bez..Chipsi Super stelivo 15 kg

Chipsi Super stelivo 15 kg

👌 Chipsi Super jemný dřevěný granulát je vysoce efektivní a savé stelivo nové generace. Díky zvětšenému povrchu kapilár poskytuje tento stelivový granulát více savosti, lepší pohlcení vlhkosti a extra silné pohlcení zápachu. Vysoká efektivita a s tím spojené šetření materálem činí z Chipsi Super jednu z inovativních, moderních a ekonomických alternativ podestýlek. Z měkkého..Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata 10 litrů (4,5 kg)

Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata 10 litrů (4,5 kg)

👌 Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata je ultra-savé a ultra-silně pohlcující zápachy. Nepříjemný zápach je vázán v kapilárním systému rostlinných vláken velmi efektivně a dlouhodobě. Klec zůstane suchá. Vzduch v místnosti bude takřka bez zápachu. Drobná zvířata tuto čerstvou, přirozenou, neparfémovanou vůni milují. Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata je vysoce efektivní a..Chipsi Family hygienická podestýlka z kukuřičných pelet 20 litrů

Chipsi Family hygienická podestýlka z kukuřičných pelet 20 litrů

👌 Podestýlka Chipsi Family z kukuřičných pelet aktivně přispívá k péči o životní prostředí. Skládá se totiž z přírodních, rostlinných vláken a je bez přísad. Tvar pelet se vyrábí speciálním mechanickým lisováním. Pro výrobu této podestýlky byly použity pouze přírodní kukuříčná vlákna, která byla následně slisována do tvaru pelet. Pelety se jako podestýlka velmi snadno..Chipsi Sunshine Bio Plus horské luční seno máta peprná (3 x 600 g)

Chipsi Sunshine Bio Plus horské luční seno máta peprná (3 x 600 g)

👌 Pestrá strava je důležitá nejen pro nás, ale i pro naše malé čtyřnohé přátele. S krmivem pro králíky a hlodavce Chipsi Sunshine Bio Plus získáte kvalitní součást přirozené a přírodní výživy. Pochází z přírodních horských luk Švábské Alby a hodí se perfektně jako doplňkové krmivo. Toto luční seno pochází z kontrolované biologické produkce a vyznačuje se neodolatelnou..


Chipsi 2,25 (45%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů chipsi obsahuje 7 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte chipsi? Poradíme jak vybrat Chipsi, z výběru e-shopů.
© 2021 Největší výběr té nejkvalitnější přírodní a biokosmetiky za nejlepší ceny. Kontakt