Eukanuba


15  percent sleva! 3 kg Purina Pro Plan granule pro kočky Kitten Chicken

15 percent sleva! 3 kg Purina Pro Plan granule pro kočky Kitten Chicken

👌 Krmivo Purina Pro Plan pro kočky bylo vyvinuto experty a obsahuje tzv. "Natural Feline Protection", která posiluje přirozené schopnosti koček vyrovnat se s různými nepříznivými vlivy. Příroda vybavila všechny kočky 4 důležitými ochrannými systémy: kůží a srstí, trávicím, vylučovacím a imunitním systémem. Aktuální výzkumy dokládají fakt, že živiny v krmivu Purina Pro Plan pomáhají..



Eukanuba VD Renal 12 kg

Eukanuba VD Renal 12 kg

👌 Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje činnost ledvin vašeho psa. Je vhodné zejména pro zvířata trpící chronickou nedostatečností ledvin. Vyvážené suché krmivo obsahuje optimální množství bílkovin. Podporuje tak udržení rychlosti glomerulární filtrace. receptura se sníženým obsahem fosforu přispívá k eliminaci hyperfosfatemie a potlačuje tak progresi onemocnění ledvin...



Eukanuba VD Restricted Calorie 12 kg

Eukanuba VD Restricted Calorie 12 kg

👌 Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje redukci hmotnosti u dospělých obézních psů a přispívá k udržení zdravé tělesné hmotnosti. Lahodné suché krmivo má nízký obsah tuku a kalorií. Současně obsahuje vysoký podíl živočišných bílkovin z drůbežího masa. Vyvážené kompletní krmivo tak přispívá k silnému, štíhlému svalstvu. Receptura navíc podporuje ohebnost kloubů a..



Eukanuba VD Dermatosis 12 kg

Eukanuba VD Dermatosis 12 kg

👌 Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje funkci kůže u dospělých psů. Je vhodné pro zvířata trpící dermatózou, nadměrným vypadáváním srsti a potravinovými alergiemi či nesnášenlivostmi. Vyvážené suché krmivo obsahuje dva speciální zdroje bílkovin a sacharidů - rybí maso a brambory. Receptura krmiva navíc přispívá k vyváženému trávení a k redukci zánětlivých..



Eukanuba VD Joint Mobility 12 kg

Eukanuba VD Joint Mobility 12 kg

👌 Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje pohyblivost kloubů vašeho dospělého psa. Je vhodné zejména pro ta zvířata, která kvůli věku či zvýšené tělesné zátěži trpí kloubními problémy. Lahodné suché krmivo obsahuje velké množství živočišných bílkovin z drůbežího masa. Přispívá tak k silnému a štíhlému svalstvu a činnosti orgánů starších psů. Složení krmiva..



Eukanuba VD Adult Intestinal 12 kg

Eukanuba VD Adult Intestinal 12 kg

👌 Toto speciální dietní krmivo cíleně podporuje žaludeční a střevní činnost u vašeho psa. Je vhodné pro zvířata trpící gastrointestinalními poruchami. Receptura pomáhá kompenzovat nedostatečné trávení, zmírňuje akutní dysfunkci střeva, podporuje regeneraci po akutním průjmu a reguluje metabolismus tuků při hyperlipidémii. Krmivo Eukanuba Veterinary Diet Adult Intestinal obsahuje lehce..



Eukanuba Puppy Small Medium Breed jehněčí s rýží 12 kg

Eukanuba Puppy Small Medium Breed jehněčí s rýží 12 kg

👌 Každý den je pro mladé štěňata velkým dobrodružstvím - vždy je co objevovat! Spousta nadšení spotřebovává spoustu energie, a proto naši malí čtyřnozí přátelé potřebují dobře stravitelné krmivo bohaté na živiny pro vitální start do života. Eukanuba Puppy Medium Breed jehněčí s rýží je správnou volbou pro štěňata malých a středních plemen v prvním roce života. Krmivo pro..



Eukanuba Adult Breed Specific Eukanuba German Shepherd výhodné balení: 2 x 12 kg

Eukanuba Adult Breed Specific Eukanuba German Shepherd výhodné balení: 2 x 12 kg

👌 Krmivo Eukanuba Adult Breed Specific Deutscher Schäferhund splňuje specifické nutriční požadavky velkých, silných a hrdých plemen jako je německý a belgický ovčák. Jejich klouby jsou vystaveny nadměrné zátěži. Je proto velmi důležité, aby si psi těchto plemen udržovali optimální hmotnost. Vyvážené prémiové krmivo s obsahem kvalitních bílkovin tvoří základ pro vývoj a udržení..



Eukanuba Caring Senior Medium Breed s kuřecím masem 15 kg

Eukanuba Caring Senior Medium Breed s kuřecím masem 15 kg

👌 100% komplexní a vyvážené, vyvinuto ve spolupráci s veterináři a experty na výživu, doporučováno chovateli: jedinečná receptura produktů Eukanuba Life Stage nabízí na míru střižené krmivo pro pejsky v každé fázi života. Caring Senior Medium Breed s kuřecím masem přispívá k optimálnímu tělesnému stavu Vašeho pejska seiora středně velkého plemene a podporuje zdravé stárnutí...



Výhodné balení: 2 x malé balení Eukanuba kočičí krmivo Top Condition 1 Adult (2 x 4 kg)

Výhodné balení: 2 x malé balení Eukanuba kočičí krmivo Top Condition 1 Adult (2 x 4 kg)

👌 Eukanuba kočičí krmivo je vyvinuto ve spolupráci s veterináři, splňuje specifické potřeby koček kompletní řadou produktů v závislosti na konkrétní fázi života, rasy, velikosti a úrovně aktivity. Eukanuba kočičí krmivo je díky unikátnímu Vital Health System přizpůsobena potřebám Vaší kočky a podporuje dlouhý, zdravý život. Vital Health System je speciální kombinací živin a..


Eukanuba 5 (100%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů eukanuba obsahuje 10 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte eukanuba? Poradíme jak vybrat Eukanuba, z výběru e-shopů.
© 2021 Největší výběr té nejkvalitnější přírodní a biokosmetiky za nejlepší ceny. Kontakt