Hobliny


JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)

JRS Chipsi Citrus podestýlka 3,2 kg (ca. 60 litrů)

👌 Chipsi Citrus je přírodní podestýlkou se silnou čerstvou vůní citrónu. Vůně se zakládá na přírodním, čistě biologickém citrónovém aroma bez chemických přídavků. Chipsi Citrus je absolutně suchá, sterilní a bezprašná. Produkty Chipsi jsou vyrobeny z vybraného domácího smrkového a jedlového dřeva bez pryskyřice. Podléhají přísnému kontrolnímu systému podle DIN ISO 9001:..JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)

JRS Chipsi Classic hobliny 3,2 kg (ca. 60 litrů)

👌 Chipsi Classic se v praxi velmi dobře osvědčil jako přírodní podestýlka pro domácí zvířata. Měkké hobliny zbavené prachu se postarají o útulné a hygienické doupě. Přírodní hobliny jsou od povahy vysoce savé, pohlcují zápach a starají se o příjemné prostředí vhodné pro domácí mazlíčky. Produkty Chipsi jsou vyrobeny z vybraného domácího smrkového a jedlového dřeva bez..Chipsi Super stelivo 15 kg

Chipsi Super stelivo 15 kg

👌 Chipsi Super jemný dřevěný granulát je vysoce efektivní a savé stelivo nové generace. Díky zvětšenému povrchu kapilár poskytuje tento stelivový granulát více savosti, lepší pohlcení vlhkosti a extra silné pohlcení zápachu. Vysoká efektivita a s tím spojené šetření materálem činí z Chipsi Super jednu z inovativních, moderních a ekonomických alternativ podestýlek. Z měkkého..Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata 10 litrů (4,5 kg)

Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata 10 litrů (4,5 kg)

👌 Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata je ultra-savé a ultra-silně pohlcující zápachy. Nepříjemný zápach je vázán v kapilárním systému rostlinných vláken velmi efektivně a dlouhodobě. Klec zůstane suchá. Vzduch v místnosti bude takřka bez zápachu. Drobná zvířata tuto čerstvou, přirozenou, neparfémovanou vůni milují. Chipsi Ultra stelivo pro domácí zvířata je vysoce efektivní a..


Hobliny 3 (60%) 26 x hodnotené

Kategorie produktů hobliny obsahuje 4 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
hobliny za super ceny
© 2021 Největší výběr té nejkvalitnější přírodní a biokosmetiky za nejlepší ceny. Kontakt