Léky na alergii - prášky kapky a gely


ZODAC 10MG potahované tablety 100

ZODAC 10MG potahované tablety 100

👌 Léčivou látkou přípravku Zodac je cetirizin-dihydrochlorid. Zodac je přípravek proti alergiím. Přípravek Zodac se u dospělých, dospívajících a u dětí od 6 let věku užívá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků dlouhodobé kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie). Balení obsahuje 100 tablet...



ZODAC 10MG potahované tablety 40

ZODAC 10MG potahované tablety 40

👌 Léčivou látkou přípravku Zodac je cetirizin-dihydrochlorid. Zodac je přípravek proti alergiím. Přípravek Zodac se u dospělých, dospívajících a u dětí od 6 let věku užívá ke: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků dlouhodobé kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie). Balení obsahuje 40 tablet...



ZODAC 10MG potahované tablety 10

ZODAC 10MG potahované tablety 10

👌 ZODAC je přípravek proti alergiím, který se užívá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie)...



ZENARO 5MG potahované tablety 14 IV

ZENARO 5MG potahované tablety 14 IV

👌 Zenaro je přípravek vhodný pro symptomatickou léčbu alergické rinitidy (včetně perzistující alergické rinitidy) a urtikarie u dospělých a dětí od 6 let věku a starších...



VIBROCIL 2,5MG ML 0,25MG ML nosní podání kapky, roztok 1X15ML

VIBROCIL 2,5MG ML 0,25MG ML nosní podání kapky, roztok 1X15ML

👌 Přípravek Vibrocil obsahuje dvě léčivé látky, nosní dekongestant (phenylephrinum) a antihistaminikum (dimetindeni maleas). Vibrocil poskytuje rychlou úlevu od překrvení nosní sliznice a tekoucí rýmy způsobené celou řadou infekčních nebo alergických onemocnění horních cest dýchacích. Vibrocil tlumí nadměrnou nosní sekreci a čistí nos a neovlivňuje aktivitu nosních řasinek. Vibrocil se..



LORATADIN RATIOPHARM 10MG neobalené tablety 30

LORATADIN RATIOPHARM 10MG neobalené tablety 30

👌 Loratadin, léčivá látka Loratadinu-ratiopharm 10 mg, je látka zabraňující působení histaminu a tím rozvoji alergických reakcí. Loratadin-ratiopharm 10 mg se užívá při léčbě alergické rýmy, tlumí její příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu, svědění v nose, svědění a pálení očí. Dále se užívá při léčbě příznaků chronické kopřivky, jako je svědění, zarudnutí a..



LIVOSTIN 0,5MG ML nosní podání sprej, suspenze 1X10ML

LIVOSTIN 0,5MG ML nosní podání sprej, suspenze 1X10ML

👌 LIVOSTIN je antialergikum (lék působící proti přecitlivělosti). Nosní sprej LIVOSTIN se používá k rychlému a dlouhodobému zmírnění nosních obtíží, např. kýchání, rýmy, svědění nosu, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky. Přípravek LIVOSTIN je určen k léčbě dospělých a dětí od 6 let. Velikost balení je 10 ml...



LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání kapky, suspenze 1X4ML

LIVOSTIN 0,5MG ML oční podání kapky, suspenze 1X4ML

👌 LIVOSTIN oční kapky se používají k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží, např. svědění nosu, zarudnutí očí, otoku očních víček a nadměrnému slzení, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky. Přípravek je určen k léčbě dospělých a dětí od 6 let. Balení obsahuje 4 ml...



DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 30

DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 30

👌 Desloratadin Xantis, volně prodejný lék, obsahuje desloratadin, což je antihistaminikum. Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. příznaky. Desloratadin Xantis zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v..



DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 10

DESLORATADIN XANTIS 5MG neobalené tablety 10

👌 Desloratadin Xantis, volně prodejný lék, obsahuje desloratadin, což je antihistaminikum. Desloratadin Xantis je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. příznaky. Desloratadin Xantis zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v..



DASMINI 5MG potahované tablety 30

DASMINI 5MG potahované tablety 30

👌 Přípravek Dasmini zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v prachu) u dospělých a u dospívajících ve věku 12 let a starších. Tyto příznaky zahrnují kýchání, výtok z nosu nebo svědění v nose, svědění na patře a svědící, zarudlé nebo slzící oči. Přípravek Dasmini se také užívá..



DASMINI 5MG potahované tablety 10

DASMINI 5MG potahované tablety 10

👌 Přípravek Dasmini 5 MG je protialergický lék, který nevyvolává ospalost. Pomáhá kontrolovat Vaši alergickou reakci a její příznaky. Přípravek Dasmini zmírňuje příznaky související s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. sennou rýmou nebo alergií na roztoče v prachu) u dospělých a u dospívajících ve věku 12 let a starších. Tyto příznaky zahrnují..



CETIXIN 10MG potahované tablety 30

CETIXIN 10MG potahované tablety 30

👌 Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka)...



CETIXIN 10MG potahované tablety 10

CETIXIN 10MG potahované tablety 10

👌 Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka)...



CETIXIN 10MG potahované tablety 100

CETIXIN 10MG potahované tablety 100

👌 Cetixin patří do skupiny léčivých přípravků, která se používají proti alergii. Přípravek se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky (chronická idiopatická kopřivka)...



RHINALLERGY SLG TBL NOB 60

RHINALLERGY SLG TBL NOB 60

👌 RHINALLERGY je homeopatický léčivý přípravek bez schválených léčebných indikací. Používejte ho podle rady odborníka na homeopatii. Homeopatie je léčebná metoda založená na principu podobnosti. Využívá speciálně ředěných a dynamizovaných léčivých látek bez dosud známých nežádoucích účinků. Balení obsahuje 60 tablet...



AZELSAN 1MG ML nosní podání sprej, roztok 1X10ML

AZELSAN 1MG ML nosní podání sprej, roztok 1X10ML

👌 AZELSAN nosní sprej je určen pro dospělé, dospívající a děti starší 6 let, používá se k léčbě příznaků sezónní alergické rýmy a akutních exacerbací (záchvatů) celoroční alergické rýmy. Balení obsahuje 10 ml...



ANALERGIN 10MG potahované tablety 50

ANALERGIN 10MG potahované tablety 50

👌 Trápí vás alergie? Zmírněte příznaky pomocí přípravku Analergin v sezóně i celoročně. V Benu ho máme skladem za skvělou cenu...



ANALERGIN 10MG potahované tablety 10

ANALERGIN 10MG potahované tablety 10

👌 Analergin je přípravek proti alergiím. Je vhodný ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu...



ANALERGIN 10MG potahované tablety 30

ANALERGIN 10MG potahované tablety 30

👌 Analergin je přípravek proti alergiím. Používá se ke zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy a ke zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu...



ANALERGIN 10MG potahované tablety 90

ANALERGIN 10MG potahované tablety 90

👌 Léčivou látkou přípravku Analergin je cetirizin-dihydrochlorid. Analergin je přípravek proti alergiím. Přípravek se u dospělých a dětí od 6 let používá k: - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikarie)...



ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 10

ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 10

👌 Analergin Neo 5 je určen k léčbě příznaků, které jsou spojeny s alergickými stavy, jako je senná rýma, přetrvávající alergická rýma, chronická kopřivka...



ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 20

ANALERGIN NEO 5MG potahované tablety 20

👌 Levocetirizin je látka k léčbě alergie. Levocetirizin-dihydrochlorid je léčivou látkou přípravku Analergin Neo. Analergin Neo je antialergikum. Používá se k léčbě onemocnění (příznaků) spojených s: - alergickou rýmou, včetně perzistující (přetrvávající) alergické rýmy, - kopřivkou (urtikarie)...



ALERID 10MG potahované tablety 50

ALERID 10MG potahované tablety 50

👌 Alerid se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke: zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie). Léčivou látkou přípravku Alerid je cetirizin-dihydrochlorid. Alerid je přípravek používaný k léčbě alergií (antialergikum). Pokud se do 3 dnů nebudete..



ALERID 10MG potahované tablety 10

ALERID 10MG potahované tablety 10

👌 Léčivou látkou přípravku Alerid je cetirizin-dihydrochlorid. Alerid je přípravek používaný k léčbě alergií (antialergikum). Alerid se u dospělých a u dětí od 6 let věku používá ke - zmírnění nosních a očních příznaků sezónní a celoroční alergické rýmy, - zmírnění příznaků chronické kopřivky nejasného původu (chronické idiopatické urtikárie). Balení obsahuje 10..


Léky na alergii - prášky kapky a gely 3 (60%) 44 x hodnotené

Kategorie produktů leky na alergii - prasky kapky a gely obsahuje 25 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
léky na alergii - prášky kapky a gely za super ceny
© 2023 Největší výběr té nejkvalitnější přírodní a biokosmetiky za nejlepší ceny. Kontakt