Léky na vlhký kašel a vykašlávání
SOLMUCOL 100MG pastilka 24
👌 Přípravek obsahuje léčivou látku acetylcystein, která rozpouští všechny složky, jež způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázeny intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Přípravek může být podáván při akutním zánětu průdušek, hrtanu, průdušnice a při..
SOLMUCOL 200MG perorální GRA SOL SCC 30
👌 Přípravek se užívá k léčbě všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Lze jej také užívat při akutním zánětu průdušek, hrtanu, průdušnice a při chřipce a dráždivém kašli při nachlazení...
PROSPAN sirup 100ML
👌 Prospan je rostlinný léčivý přípravek, který se používá k léčbě akutních zánětů dýchacích cest provázených kašlem. Skladem na e-shopu...
NAC AL 600MG šumivá tableta 20(2X10)
👌 Přípravek NAC AL se užívá u dospělých a dospívajících od 14 let k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako je např. zánět průdušnice nebo zánět průdušek (bronchitida). U akutních onemocnění lze přípravek užívat bez porady s lékařem, u chronických onemocnění se přípravek užívat pouze na doporučení..
NAC AL 600MG šumivá tableta 10(1X10)
👌 Přípravek NAC AL se užívá u dospělých a dospívajících od 14 let k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako je např. zánět průdušnice nebo zánět průdušek (bronchitida). U akutních onemocnění lze přípravek užívat bez porady s lékařem, u chronických onemocnění se přípravek užívat pouze na doporučení..
MUCOPLANT PROTI KAŠLI S JITROCELEM A MEDEM sirup 100ML
👌 Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup je tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný jako pomocný lék k podpůrné léčbě při nemocech z nachlazení a onemocněních horních cest dýchacích provázených kašlem a zahleněním dýchacích cest. Jitrocelový sirup na kašel usnadňuje odkašlávání, rozpouští a uvolňuje hleny. Přípravek mohou užívat děti od 3 let, dospívající..
MUCOBENE 600MG perorální GRA SOL SCC 10
👌 Mucobene 600 mg se užívá při léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest provázených tvorbou hustého a vazkého hlenu. Užívá se při akutních onemocněních dýchacích cest, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice. Přípravek snižuje vazkost průduškového hlenu a tím usnadňuje jeho vykašlávání...
HEDELIX S.A. perorální kapky, roztok 20ML
👌 Hedelix je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá při kašli provázejícím nachlazení. Usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Balení obsahuje 20 ml...
HEDELIX S.A. perorální kapky, roztok 50ML
👌 Hedelix je tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se užívá při kašli provázejícím nachlazení. Usnadňuje vykašlávání hlenu z dýchacích cest.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Balení obsahuje 50 ml...
Bronchipret Sirup tymián a břečťan 50ml
👌 Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a dětí od 1 roku. Je indikován na zlepšení příznaků při akutní bronchitidě (zánět průdušek) spojené s kašlem a onemocnění z nachlazení se..
BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA potahované tablety 20
👌 Bronchipret tymián a prvosenka potahované tablety je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší 12 let. Je indikován na zlepšení příznaků při akutní a chronické bronchitidě (zánět průdušek) spojené s kašlem a se zvýšenou tvorbou hlenu. Charakteristickými příznaky jsou zvýšená frekvence kašle, potíže při vykašlávání a bolest..
BROMHEXIN EGIS 2MG ML perorální roztok 60ML
👌 Bromhexin-EGIS je lék usnadňující vykašlávání, doporučovaný k léčbě akutních a chronických chorob dýchacích cest souvisejících s tvorbou hustého hlenu. Přípravek usnadňuje odstraňování sekretu v průduškách a průdušnici. Rozpouštění slizového sekretu je rovněž usnadněno při zánětech nosu a hltanového pouzdra. Přípravek není vhodný k úlevě od suchého kašle. Obsah..
BROMHEXIN KM 12MG ML perorální kapky, roztok 30ML
👌 Oblíbené kapky pro léčbu dýchacích cest, které přispívají ke zkapalňování a rozpouštění hlenu. Dopřejte sobě nebo svým dětem úlevu při obtížích. Bromhexin skladem za parádní cenu. Osobní odběr zdarma na 150+ lékárnách...
BROMHEXIN KM 8MG ML perorální kapky, roztok 1X20ML
👌 Přípravek zkapalňuje a rozpouští hlen při onemocněních dýchacích cest, zejména s dlouhodobě přetrvávající tvorbou hustého hlenu. Užívá se také při akutních a chronických onemocnění průdušek a plic, spojených s tvorbou vazkých hlenů. Obsah balení je 20 ml...
AMBROXOL AL 7,5MG ML perorální kapky, roztok 100ML
👌 Přípravek Ambroxol AL kapky se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních cest dýchacích. Jedná se například o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu, dále o chronická onemocnění jako jsou chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění..
AMBROXOL AL 30MG neobalené tablety 20
👌 Přípravek Ambroxol AL se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních cest dýchacích. Jedná se například o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu, dále o chronická onemocnění jako jsou chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc. Akutní a chronická onemocnění dýchacích..
AMBROBENE 30MG neobalené tablety 20
👌 Přípravek Ambrobene slouží k léčbě akutních a chronických onemocněních dýchacích cest spojených s obtížným vykašláváním, infekčních onemocněních dýchacích cest, při akutních a chronických zánětech vedlejších nosních dutin. Přípravek je vhodné užívat i při akutních onemocněních dýchacích cest, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu nebo průdušnice...
ACC LONG 600MG šumivé tablety 10
👌 ACC LONG se užívá k léčbě akutních a chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem, jako jsou chřipka, záněty průdušnice, záněty průdušek, rozšíření průdušek, průduškové astma, zánět průdušinek, mukoviscidóza (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů) nebo zánět hrtanu. Přípravek se..
ACC 200MG tvrdé tobolky 20
👌 Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při..
ACC NEO 100MG šumivá tableta 20
👌 Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při..
ACC NEO 200MG šumivá tableta 20
👌 Přípravek se užívá k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem.Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 6 let při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při..
Léky na vlhký kašel a vykašlávání
2,25 (45%) 44 x hodnotené
| ![]() |
Kategorie produktů leky na vlhky kasel a vykaslavani obsahuje 21 záznamů.