Aurovitas HemaGel procto 10 ks rektálních čípků

Aurovitas HemaGel Procto 10 Ks Rektálních čípků

Aurovitas HemaGel procto 10 ks rektálních čípků

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Trávicí ústrojí
Dodavatel:Aurovitas
Cena:258 Kč
Aurovitas HemaGel procto 10 ks rektálních čípků 4,25 (85%) 33 hodnocení

HemaGel® procto nabízí unikátní řešení k urychlení hojení akutních i chronických ran a kožních defektů konečníku. Vhodné také po Barronově ligatuře. Čípky HemaGel® procto se používají jako podpůrná léčba při hemoroidech a dalších onemocněních konečníku jako jsou bolestivé trhliny kůže (anální fissury) a praskliny kůže a sliznice konečníku (ragády konečníku). HemaGel® procto snižuje bolestivost způsobenou anální fissurou, snižuje krvácení při stolici a urychluje hojení. HemaGel® procto díky své makromolekulární struktuře neprostupuje do organismu, čípky je tedy možné použít pro všechny věkové kategorie, těhotné i kojící ženy. Vždy se ale poraďte se svým lékařem. Při onemocnění konečníku je zvlášť důležité dbát o hygienu a pečovat o pravidelnou stolici. Je proto nutné pít dostatečné množství tekutin, jíst málo kořeněnou stravu a zvýšit příjem vlákniny.


 • Omega Pharma Gel z dubové kůry 50 g
  Omega Pharma Gel z dubové kůry 50 g

  Gel z dubové kůry podporuje hojení pokožky při hemoroidech, poraněních a spáleninách. Gel z dubové kůry příznivě působí na..

  55 Kč
 • OnaPharm Diovarix Plus 180 tablet
  OnaPharm Diovarix Plus 180 tablet

  Diovarix Plus je doplněk stravy určený pro zdraví vašeho žilního systému. Obsahuje jedinečnou kombinaci čtyř složek, proto je vhodný..

  671 Kč
 • Natural SK Trávící enzymy Natural 60 ks
  Natural SK Trávící enzymy Natural 60 ks

  Trávicí enzymy přispívají k očistě tlustého střeva. Očista tlustého střeva je procedura, jejíž součástí může být používání..

  235 KčObjevte: Zažívání a vyměšování V sekci Části těla | trávicí ústrojí | hemoroidy | problematiky je možné objevit aurovitas hemagel procto 10 ks rektálních čípků!
© 2022 Kontakt