Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 Ml

Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Toaletní vody
Dodavatel:Lanvin
Cena:462 Kč
Lanvin L´ Homme Sport - EDT 100 ml 3,25 (65%) 24 hodnocení

Mužná elegance spolu s bohatými tóny čistě přírodních ingrediencí v dokonale vyváženém celku – to jsou hlavní atributy, na které sází moderní muž Lanvin. Vůni otevírá zářivá a osvěžující nóta čerstvých citronů a italského bergamotu s nepatrným dotekem hořkého pomeranče a právě umletých pepřových zrnek, které jí propůjčují jemně kořenitou hořkost. V srdci tepe šalvěj a levandule. A na závěr, kdy se vůně naplno otevírá na teplé mužské kůži, přichází řada na její rafinovaný temperament se stopou vzácných dřev. Indonéské pačuli se špetkou lišejníku pak dotváří zklidňující akord ušlechtilého pižma.


 • Cacharel Amor Amor - EDT 50 ml
  Cacharel Amor Amor - EDT 50 ml

  Cacharel Amor Amor je dámská květinově-ovocná vůně, jež evokuje nápoj lásky, ryzí rozkoš. Žena, jež si oblékne Amor Amor, se stane..

  669 Kč
 • Montblanc Presence D´Une Femme - EDT 75 ml
  Montblanc Presence D´Une Femme - EDT 75 ml

  Vůně Presence D´une Femme je první dámskou vůní značky Mont Blanc. Žena, která tuto vůní používá, je výjimečně elegantní, oceňuje..

  568 Kč
 • Paco Rabanne Ultraviolet Man - EDT 100 ml
  Paco Rabanne Ultraviolet Man - EDT 100 ml

  Orientálně-dřevitá vůně pro muže, Paco Rabanne Ultraviolet Man, byla vytvořena za účelem zachycení podstaty mužské smyslnosti...

  959 Kč
 • Cacharel Noa - EDT 50 ml
  Cacharel Noa - EDT 50 ml

  Vůně lásky a naděje. Zázrak, objevení veškeré intenzity a bohatství díky vůni, která je jako nektar získaný ze samého srdce vůně..

  696 KčObjevte: Toaletní vody V sekci parfémy je možné objevit lanvin l´ homme sport - edt 100 ml!
© 2021 Kontakt