Lanvin Rumeur - EDP 100 ml

Lanvin Rumeur - EDP 100 Ml

Lanvin Rumeur - EDP 100 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Parfémové vody
Dodavatel:Lanvin
Cena:564 Kč
Lanvin Rumeur - EDP 100 ml 3,5 (70%) 27 hodnocení

Kudy projde, zanechává za sebou neviditelnou stopu své vůně – prchavou a záhadnou, okouzlující a přímo svádějící k odhalení tajemství své nositelky. Ale záhady jsou od toho, aby zůstaly uzamčeny a tajemství nevyslovena, jinak by ztratily všechno své kouzlo, které v nás vyvolává ono příjemné chvění. Rumeur nejprve kolem sebe šíří svěží a ovocný vír čerstvě rozvitých magnóliových poupat. Poté přichází řada na tajemství ukryté v srdci vůně – šeptají nám o něm opojné bílé šeříky, medově sladké jasmíny Sambac a majestátní bílé růže. Ale ať nasloucháme sebelépe, musíme dál – až k samotnému základu, kde tajemství vůně střeží pačuli a pižmo s dotekem ambry.


 • Elizabeth Taylor Forever Elizabeth - EDP 100 ml
  Elizabeth Taylor Forever Elizabeth - EDP 100 ml

  Forever Elizabeth je romantická a moderní vůně pro ženy od značky Elizabeth Taylor. V úvodu vůně naleznete mandarinku, jablko a ostružinu,..

  435 Kč
 • Guess Woman - EDP 75 ml
  Guess Woman - EDP 75 ml

  Guess Woman je květinově-ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Tato lehce sladká vůně je vhodná pro denní nošení. Zpočátku vás osvěží..

  420 Kč
 • Elizabeth Arden 5th Avenue - EDP TESTER 125 ml
  Elizabeth Arden 5th Avenue - EDP TESTER 125 ml

  Tato květinově-sladká vůně vykresluje vzrušení známé 5. Avenue v New York City, její sílu, styl a přepych. Je to moderní vůně pro..

  374 KčObjevte: Parfémové vody V sekci parfémy je možné objevit lanvin rumeur - edp 100 ml!
© 2021 Kontakt