Sonnentor Bio Zázvor Citron 32,4g

Sonnentor Bio Zázvor Citron 32,4g

Sonnentor Bio Zázvor Citron 32,4g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vegetariáni a vegani
Dodavatel:Sonnentor
Cena:80 Kč
Sonnentor Bio Zázvor Citron 32,4g 3 (60%) 29 hodnocení

>Bylinný čaj, který zahřeje a aktivuje tělo i duši. Díky obsahu lékořice vzniká lehký nasládlý tón. Obzvláště vítaný ve studených ročních obdobích. Bylinný čaj zázvor-citron se doporučuje k lehkým rybám, thajským nebo orientálním pokrmům.Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat.Složení: zázvor* 25%, lékořice*, citronová tráva*, citronová kůra* 15%, máta peprná*, pepř černý*, ibišek*  * = bioObsah: 32,4 g (18 x 1,8 g)  > Bylinný čaj, který zahřeje a aktivuje tělo i duši. Díky obsahu lékořice vzniká lehký nasládlý tón. Obzvláště vítaný ve studených ročních obdobích. Bylinný čaj zázvor-citron se doporučuje k lehkým rybám, thajským nebo orientálním pokrmům.Návod k přípravě: čajový sáček na šálek (cca 250 ml) přelejte vroucí vodou a nechte 5-10 min. luhovat. Složení: zázvor* 25%, lékořice*, citronová tráva*, citronová kůra* 15%, máta peprná*, pepř černý*, ibišek*  * = bioObsah: 32,4 g (18 x 1,8 g) 


 • Sonnentor Bio Majoránka 10g
  Sonnentor Bio Majoránka 10g

  >Majoránka a dobromysl pochází z rodu hluchavkovitých, čímž se sobě navzájem ohromě podobají. Harmonie očekávaná od sourozenců..

  54 Kč
 • Sonnentor Bio Kardamom celý 40g
  Sonnentor Bio Kardamom celý 40g

  >Vedle šafránu a vanilky je třetím nejdražším kořením. Jeho kouřové, květinově sladké aroma hraje v indické a arabské kuchyni jako..

  125 Kč
 • Sonnentor Bio Koření na vejce 70g
  Sonnentor Bio Koření na vejce 70g

  >Nová slaná směs pro všechny, kteří to rádi vaječné! Ať už míchaná vajíčka, omeleta nebo třeba zapékané těstoviny – v této..

  85 KčObjevte: Zdraví V sekci zdravá výživa | vegetariáni a vegani | ochucovadla | koření je možné objevit sonnentor bio zázvor citron 32,4g!
© 2022 Kontakt