Wolfberry Wolfík Fruit mix 85 g

Wolfberry Wolfík Fruit Mix 85 G

Wolfberry Wolfík Fruit mix 85 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravé mlsání
Dodavatel:Wolfberry
Cena:42 Kč
Wolfberry Wolfík Fruit mix 85 g 4,25 (85%) 28 hodnocení

Wolfík Fruit mix 85 g Wolfberry. Říkají mi Wolfík a budu Váš průvodce mezi vybranými BIO bonbóny. Ovocný mix je již klasikou mezi bonbóny. Svěží sladkokyselá směs v podobě dropsů, která zachutná každému a v každé roční době. Jak konzumovat BIO bonbóny od Wolfíka - ovocný mixChtělo by se říct, že za odměnu nebo za dobré chování. BIO bonbóny med a ovocné příchutě jsou však dokonalý a chutný pamlsek jak pro dospělé, tak pro děti od tří let. CharakteristikaChuť těchto Wolfíkových bonbónů je ovlivněna jak medem, tak ovocnou složkou. Pro milovníky sladkokyselých bonbónů jsou vítanou pochoutkou, která si zcela určitě najde velkou oblibu u dětí i dospělých. Při výrobě byly z 95% použity suroviny v BIO kvalitě. Výrobní receptury jsou založeny na přírodních složkách v kombinaci s přírodním třtinovým cukrem. Ten je ceněný pro obsah zdravé melasy.


 • Stykra Gingerbon 125 g - zázvorové bonbony
  Stykra Gingerbon 125 g - zázvorové bonbony

  Zázvorové bonbony Gingerbon 125g - Kandovaný zázvor je příjemně ostré chuti. Jeho teplo je příjemné a uklidňující nejen v chladných..

  36 Kč
 • bio bon Bio gumoví Medvídci 100 g
  bio bon Bio gumoví Medvídci 100 g

  BIO ovocní gumoví medvídci Bio gumoví medvídci jsou vyrobení z čerstvých a organických ovocných šťáv , aby byly oblíbené u milovníků..

  47 KčObjevte: Zdraví V sekci zdravá výživa | zdravé mlsání | cukrovinky | bonbony je možné objevit wolfberry wolfík fruit mix 85 g!
© 2021 Kontakt