Yogurt of Bulgaria Kosmetický set Probiotikum - tělové mléko, balzám na rty tyčinka a krém na ruce Biofresh

Yogurt Of Bulgaria Kosmetický Set Probiotikum - Tělové Mléko, Balzám Na Rty Tyčinka A Krém Na Ruce Biofresh

Yogurt of Bulgaria Kosmetický set Probiotikum - tělové mléko, balzám na rty tyčinka a krém na ruce Biofresh

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dárkové sady přírodní kosmetiky
Dodavatel:Yogurt of Bulgaria
Cena:239 Kč
Yogurt of Bulgaria Kosmetický set Probiotikum - tělové mléko, balzám na rty tyčinka a krém na ruce Biofresh 3,75 (75%) 36 hodnocení

Kosmetický set Probiotikum obsahuje produkty: Probiotické tělové mléko superhydratační 230 ml Yogurt of Bulgaria Probiotický balzám na rty s růžovým olejem 5 ml Yogurt of Bulgaria Probiotický krém na ruce obnovující 75 ml Yogurt of Bulgaria Probiotické tělové mléko superhydratační 230 ml Yogurt of Bulgaria - Hydratační, vyživující a zvláčňující účinky přípravku zajišťují jedinečné komponenty, hydrolyzovaný jogurtový protein (AC YoghurtHydrolysate), přírodní bulharský růžový olej a vitamin E. Hydrolyzovaný jogurtový protein aktivně hydratuje a vyživuje pokožku, bulharský růžový olej a vitamin E jsou velmi účinné antioxidanty, které pomáhají neutralizovat agresivní účinek na pokožku škodlivých volných radikálů, které způsobují její stárnutí. Přípravek je obohacen o UV filtry bránící předčasnému stárnutí pokožky způsobované škodlivým slunečním zářením. Při pravidelném používání přípravku je pleť výrazně hladká, vláčná a sametově hebká. Probiotický balzám na rty s růžovým olejem 5 ml Yogurt of Bulgaria - Intenzivně rty hydratuje, dodává jim lesk a něžnou vůni. Balzám obsahuje: jogurtová probiotika, bulharský růžový olej, UV filtry na ochranu rtů před škodlivým slunečním zářením, vitamín E, který blokuje působení škodlivých volných radikálů, včelí vosk, který účinně regeneruje a zjemňuje jemnou pokožku rtů, bambucký olej, který udržuje hydrolipidovou rovnováhu v pokožce rtů. Probiotický krém na ruce obnovující 75 ml Yogurt of Bulgaria - V boji proti stárnutí pokožky kombinuje lehké, jemné a vysoce účinné látky jako jsou např. kreatin, bambucký a kokosový olej s hydrolyzovanými jogurtovými proteiny (AC Yoghurt hydrolysate) a s přírodním bulharským růžovým olejem. Probiotická jogurtová kultura výrazně zvyšuje hydrataci, důležitou pro krásnou, zdravou a mladistvou pokožku rukou. Bulharský růžový olej pomáhá neutralizovat škodlivé volné radikály, které jsou jednou z příčin předčasného stárnutí. Krém na ruce obsahuje UV filtry, které zabraňují předčasnému stárnutí pokožky v důsledku škodlivého záření a vzniku stařeckých skvrn. Nezapomínejte, že ruce nejvíce prozrazují věk ženy.

Objevte: Krémy na ruce V sekci přírodní kosmetika | dárkové sady přírodní kosmetiky | přírodní kosmetika pro ženy | dárkové sady přírodní kosmetiky pro ženy | kosmetika | tělová kosmetika | kosmetika pro péči o tělo | výživa a hydratace pokožky | přírodní pleťová kosmetika | péče o rty | přírodní tělová kosmetika | péče o ruce a nehty je možné objevit yogurt of bulgaria kosmetický set probiotikum - tělové mléko, balzám na rty tyčinka a krém na ruce biofresh!
© 2022 Kontakt