ZKokosu Kokosová miska ORIGINAL M

ZKokosu Kokosová Miska ORIGINAL M

zKokosu Kokosová miska ORIGINAL M

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ekologické nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:259 Kč
zKokosu Kokosová miska ORIGINAL M 3,5 (70%) 25 hodnocení

Hrdá skořápka z kokosu vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Je tedy 100% přírodní, zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba ji natřít kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • Natu Kokosová miska přírodní
  Natu Kokosová miska přírodní

  Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o..

  175 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Arabia XL
  Tropikalia Kokosová miska Arabia XL

  Kokosová miska Arabia XL 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Vhodná na saláty, buddha..

  289 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Organica M se lžící
  Tropikalia Kokosová miska Organica M se lžící

  Kokosová miska Organica M 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou..

  269 Kč
 • zKokosu Kokosová miska JUMBO L
  zKokosu Kokosová miska JUMBO L

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska Jumbo L. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  279 KčObjevte: Ekologické mísy a misky V sekci eko domácnost | ekologické nádobí | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu!
© 2022 Kontakt