ZKokosu Kokosová miska BOHO

ZKokosu Kokosová Miska BOHO

zKokosu Kokosová miska BOHO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ekologické nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:359 Kč
zKokosu Kokosová miska BOHO 2,25 (45%) 24 hodnocení

Tahle unikátní miska vznikla z obyčejné kokosové skořápky. Farmáři ve Vietnamu ji s láskou obrousili, vyleštili a opatřili lakovaným mozaikovým vzorem, který ji vtiskl punc exotiky. Miska je zdravotně nezávadná a určená pro přímý styk s potravinami. Má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba ji natřít kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • zKokosu Dárkový balíček - OŘECHOVÝ KŘUPAN
  zKokosu Dárkový balíček - OŘECHOVÝ KŘUPAN

  MÍSTO CHLEBA S MÁSLEM NA TALÍŘ SI DEJ KŘUPAVÝ KEŠU KRÉM DO KOKOSU. Dárkový balíček obsahuje: Kešu krém z kokosu & bílé čokolády..

  489 Kč
 • Natu Kokosová miska přírodní
  Natu Kokosová miska přírodní

  Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o..

  175 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Cali S
  Tropikalia Kokosová miska Cali S

  Kokosová miska Cali S 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou použity..

  170 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Organica M
  Tropikalia Kokosová miska Organica M

  Kokosová miska Organica M 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou..

  176 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Persia XL
  Tropikalia Kokosová miska Persia XL

  Kokosová miska Persia XL 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou..

  209 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Natura XL
  Tropikalia Kokosová miska Natura XL

  Kokosová miska Natura XL je 100% přírodní a ekologická, vyrobena ručně, ve Vietnamu, ze skořápek kokosových ořechů.  Při výrobě nejsou..

  260 KčObjevte: Ekologické mísy a misky V sekci eko domácnost | ekologické nádobí | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu kokosová miska boho!
© 2021 Kontakt