ZKokosu Kokosová miska JUMBO L

ZKokosu Kokosová Miska JUMBO L

zKokosu Kokosová miska JUMBO L

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ekologické nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:279 Kč
zKokosu Kokosová miska JUMBO L 5 (100%) 24 hodnocení

Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska Jumbo L. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Je tedy 100% přírodní, zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Má objem až 900 ml, skvěle se hodí například na saláty. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba natřít misku kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 6 – 8 cm Šířka: cca 14 – 25 cm Objem: cca 700 – 900 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • zKokosu Kokosová miska MICHON
  zKokosu Kokosová miska MICHON

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska MICHON. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska NOAH
  zKokosu Kokosová miska NOAH

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska NOAH. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska LINDA
  zKokosu Kokosová miska LINDA

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska LINDA. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska ELLEN
  zKokosu Kokosová miska ELLEN

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska ELLEN. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska ZOE
  zKokosu Kokosová miska ZOE

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska ZOE. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska SUZIE
  zKokosu Kokosová miska SUZIE

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska SUZIE. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 KčObjevte: Ekologické mísy a misky V sekci eko domácnost | ekologické nádobí | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu kokosová miska jumbo l!
© 2021 Kontakt