ZKokosu Kokosová miska ORIGINAL M

ZKokosu Kokosová Miska ORIGINAL M

zKokosu Kokosová miska ORIGINAL M

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ekologické nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:259 Kč
zKokosu Kokosová miska ORIGINAL M 4,5 (90%) 30 hodnocení

Hrdá skořápka z kokosu vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Je tedy 100% přírodní, zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba ji natřít kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • zKokosu Kokosová miska JUMBO L
  zKokosu Kokosová miska JUMBO L

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska Jumbo L. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  279 Kč
 • zKokosu Kokosová miska NATURAL BÍLÁ
  zKokosu Kokosová miska NATURAL BÍLÁ

  Tahle unikátní miska vznikla z obyčejné kokosové skořápky. Farmáři ve Vietnamu ji s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska BELLA
  zKokosu Kokosová miska BELLA

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska BELLA. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska LINDA
  zKokosu Kokosová miska LINDA

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska LINDA. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 KčObjevte: Ekologické mísy a misky V sekci eko domácnost | ekologické nádobí | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu!
© 2022 Kontakt