ZKokosu Kokosová miska LEA

ZKokosu Kokosová Miska LEA

zKokosu Kokosová miska LEA

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kokosové nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:299 Kč
zKokosu Kokosová miska LEA 5 (100%) 26 hodnocení

Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska Lea. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Je tedy 100% přírodní, zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba natřít misku kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • zKokosu Kokosová miska MICHON
  zKokosu Kokosová miska MICHON

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska MICHON. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska BELLA
  zKokosu Kokosová miska BELLA

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska BELLA. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska LINDA
  zKokosu Kokosová miska LINDA

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska LINDA. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska ELIS
  zKokosu Kokosová miska ELIS

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska ELIS. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 Kč
 • zKokosu Kokosová miska TAMY
  zKokosu Kokosová miska TAMY

  Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska TAMY. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně..

  299 KčObjevte: Ekologické nádobí V sekci eko domácnost | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu kokosová miska lea!
© 2021 Kontakt