ZKokosu Kokosová miska NATURAL BÍLÁ

ZKokosu Kokosová Miska NATURAL BÍLÁ

zKokosu Kokosová miska NATURAL BÍLÁ

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kokosové nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:299 Kč
zKokosu Kokosová miska NATURAL BÍLÁ 5 (100%) 27 hodnocení

Tahle unikátní miska vznikla z obyčejné kokosové skořápky. Farmáři ve Vietnamu ji s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Barevná keramická glazura ji pak vtiskla jedinečnou podobu. Její objem je cca 500–600 ml. Je zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba natřít misku kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • Natu Kokosová miska přírodní
  Natu Kokosová miska přírodní

  Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o..

  175 Kč
 • Natu Kokosová miska růžová
  Natu Kokosová miska růžová

  Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o..

  175 Kč
 • Natu Kokosová lžíce
  Natu Kokosová lžíce

  Kokosová lžíce je 100% přírodní a ekologický příbor. Každá lžíce je díky ruční výrobě originálem. Kokosová lžíce má délku cca..

  59 KčObjevte: Ekologické nádobí V sekci eko domácnost | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu kokosová miska natural bÍlÁ!
© 2021 Kontakt