ZKokosu Kokosová miska TAMY

ZKokosu Kokosová Miska TAMY

zKokosu Kokosová miska TAMY

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ekologické nádobí
Dodavatel:zKokosu
Cena:299 Kč
zKokosu Kokosová miska TAMY 4,75 (95%) 24 hodnocení

Hrdá skořápka z kokosu – to je naše kokosová miska TAMY. Vyrostla ve Vietnamu, kde ji farmáři s láskou obrousili a natřeli ručně vyrobeným kokosovým olejem. Je tedy 100% přírodní, zdravotně nezávadná a připravená na Vaše kulinářské umění. Miska má ráda pokojovou teplotu, nepatří do mikrovlnky ani lednice. Jednou za čas je potřeba natřít misku kokosovým olejem, vydrží pak dlouho krásně lesklá. Každá miska má trochu jinou velikost, tvar a barvu. kokosová skořápka, 100% přírodní Výška: cca 5 – 6 cm Šířka: cca 13 – 14 cm Objem: cca 500 – 600 ml Původ: ručně vyrobeno ve Vietnamu


 • Natu Kokosová miska přírodní
  Natu Kokosová miska přírodní

  Kokosová miska je jedinečným produktem přírody z opravdových kokosových skořápek. Je ručně broušená a leštěná. Jedná se o..

  175 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Lima S
  Tropikalia Kokosová miska Lima S

  Kokosová miska Lima S 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou použity..

  139 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Natura M
  Tropikalia Kokosová miska Natura M

  Kokosová miska Natura M 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Zabroušené dno pro větší..

  176 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Caribe XL
  Tropikalia Kokosová miska Caribe XL

  Kokosová miska Caribe XL 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Při výrobě nejsou..

  260 Kč
 • Tropikalia Kokosová miska Arabia XL
  Tropikalia Kokosová miska Arabia XL

  Kokosová miska Arabia XL 100% přírodní a ekologická Vyrobena ručně ze skořápek kokosových ořechů ve Vietnamu Vhodná na saláty, buddha..

  260 KčObjevte: Ekologické mísy a misky V sekci eko domácnost | ekologické nádobí | kokosové nádobí | zdraví je možné objevit zkokosu kokosová miska tamy!
© 2021 Kontakt