Manna gruzínský Černý čaj s horským tymiánem (mateřídouškou)porcovaný 20ks

Manna Gruzínský Černý čaj S Horským Tymiánem (mateřídouškou)porcovaný 20ks

Manna gruzínský Černý čaj s horským tymiánem (mateřídouškou)porcovaný 20ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje
Dodavatel:Dialekarna
Cena:45 Kč
Manna gruzínský Černý čaj s horským tymiánem (mateřídouškou)porcovaný 20ks 5 (100%) 37 hodnocení

Čistě přírodní čaj bez chemického ošetření. Gruzínský černý čaj Manna má jedinečnou, specifickou chuť tvořenou příměsí  horského tymiánu (mateřídoušky). Pro výrobu tohoto čaje je používán výlučně ručně sbíraný tymián rostoucí ve volné přírodě. Technologický proces jeho zpracování je zaměřen na zachování původního přírodního aroma. Je bohatý na vitamíny A, B a C a minerály jako je vápník, železo či draslík a je rovněž přirozeným zdrojem kyseliny listové. Tymián je prospěšný pro lidi trpící nespavostí,…


 • Bonbóny Dietorelle - eukalypt a mentol
  Bonbóny Dietorelle - eukalypt a mentol

  Tvrdé bonbony se sladidly. Vyrobeno v Itálii, prodávající: Kaumy s.r.o. Složení: sladidla (isomalt, steviol glykosidy (stevia extrakt))..

  36 Kč
 • Bonbóny Dietorelle - pomeranč a citron
  Bonbóny Dietorelle - pomeranč a citron

  Tvrdé bonbony s pomerančovou a citrónovou příchutí, se sladidly. Vyrobeno v Itálii, prodávající: Kaumy s.r.o. Složení: sladidla (isomalt,..

  36 Kč
 • Žvýkačky Hugo skořice 9 g
  Žvýkačky Hugo skořice 9 g

  Pelhřimovskou značku Hugo založil Martin Veleba ve svých 21 letech. Inspiroval se v zahraničí na cestách v USA. Snažil se najít alternativu..

  24 Kč
 • Lízátko s hroznovým cukrem
  Lízátko s hroznovým cukrem

  Lízátka z hroznového cukru s příchutí jahodovou, třešňovou a tropik. Hroznový cukr je nejrychlejší a také nejzákladnější zdroj..

  4 KčObjevte: Čaje V sekci potraviny, vitamíny, čaje je možné objevit manna gruzínský Černý čaj s horským tymiánem (mateřídouškou)porcovaný 20ks!
© 2023 Kontakt