Manna gruzínský Černý čaj se šípkem porcovaný 20ks

Manna Gruzínský Černý čaj Se šípkem Porcovaný 20ks

Manna gruzínský Černý čaj se šípkem porcovaný 20ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje
Dodavatel:Manna LLC
Cena:49 Kč
Manna gruzínský Černý čaj se šípkem porcovaný 20ks 4 (80%) 40 hodnocení

Čistě přírodní čaj bez chemického ošetření. Gruzínský černý čaj Manna se šípkem – jedinečné aroma tohoto čaje je tvořeno kombinací silné chuti černého čaje a delikátního aroma šípků. Šípky jsou sbírány v čisté přírodě horské krajiny východní Gruzie, popřípadě pěstovány na ekologických farmách.Tento čaj obsahuje antioxidanty, přírodní aromata, třísloviny, kofein a vitamíny P, C, B2, K, E. Obzvláště bohatý je právě na vitamín C. Čaj navíc posiluje imunitu, prospívá zdravému metabolismu a má i další příznivé…


 • Bonbóny Dietorelle - eukalypt a mentol
  Bonbóny Dietorelle - eukalypt a mentol

  Tvrdé bonbony se sladidly. Vyrobeno v Itálii, prodávající: Kaumy s.r.o. Složení: sladidla (isomalt, steviol glykosidy (stevia extrakt))..

  36 Kč
 • Bonbóny Dietorelle - pomeranč a citron
  Bonbóny Dietorelle - pomeranč a citron

  Tvrdé bonbony s pomerančovou a citrónovou příchutí, se sladidly. Vyrobeno v Itálii, prodávající: Kaumy s.r.o. Složení: sladidla (isomalt,..

  36 Kč
 • Žvýkačky Hugo skořice 9 g
  Žvýkačky Hugo skořice 9 g

  Pelhřimovskou značku Hugo založil Martin Veleba ve svých 21 letech. Inspiroval se v zahraničí na cestách v USA. Snažil se najít alternativu..

  24 Kč
 • Lízátko s hroznovým cukrem
  Lízátko s hroznovým cukrem

  Lízátka z hroznového cukru s příchutí jahodovou, třešňovou a tropik. Hroznový cukr je nejrychlejší a také nejzákladnější zdroj..

  4 KčObjevte: Čaje V sekci potraviny, vitamíny, čaje je možné objevit manna gruzínský Černý čaj se šípkem porcovaný 20ks!
© 2023 Kontakt