ŽLUČNÍKOVÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20 I

ŽLUČNÍKOVÁ ČAJOVÁ SMĚS Léčivý čaj 20 I

ŽLUČNÍKOVÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20 I

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na trávicí soustavu
Dodavatel:Megafyt
Cena:65 Kč
ŽLUČNÍKOVÁ ČAJOVÁ SMĚS léčivý čaj 20 I 5 (100%) 35 hodnocení

Žlučníková čajová směs je tradiční rostlinný léčivý přípravek podporující vylučování žluči při přechodném nechutenství a mírných trávicích obtížích, provázených nadýmáním, pocitem plnosti a napětím v břiše. Přípravek mohou užívat dospívající od 12 let a dospělí. Pokud se do 7 dnů nebudete cítit lépe nebo se Vám přitíží, poraďte se s lékařem. Bez porady s lékařem přípravek užívejte nejdéle 2 týdny. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.


 • ROWACHOL perorální kapky, roztok 10ML
  ROWACHOL perorální kapky, roztok 10ML

  ROWACHOL zvyšuje vylučování žluče, uvolňuje křeče v oblasti žlučníku a žlučových cest, snížením městnání žluče zvyšuje..

  175 Kč
 • THÉ SALVAT léčivý čaj 20 I
  THÉ SALVAT léčivý čaj 20 I

  Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný jako součást žlučníkové diety, pokud lékař neurčí jinak.Podporuje tvorbu a..

  65 Kč
 • ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 20
  ROWACHOL enterosolventní měkké tobolky 20

  ROWACHOL zvyšuje vylučování žluče, uvolňuje křeče v oblasti žlučníku a žlučových cest, snížením městnání žluče zvyšuje..

  159 Kč
 • LEGALON 70MG tvrdé tobolky 30
  LEGALON 70MG tvrdé tobolky 30

  Přípravek Legalon 70 patří do skupiny léků určených k léčbě onemocnění jater. Obsahuje extrakt z plodů ostropestřce mariánského...

  159 Kč
 • LAGOSA obalené tablety 50
  LAGOSA obalené tablety 50

  Lagosa patří do skupiny léků nazývaných hepatoprotektiva, neboli léků s ochranným účinkem na jaterní buňky, které se užívají k..

  239 KčObjevte: Léky na játra a žlučník V sekci volně prodejné léky | léky na trávicí soustavu je možné objevit ŽluČnÍkovÁ ČajovÁ smĚs léčivý čaj 20 i!
© 2023 Kontakt