ALAVIS Curenzym Enzymoterapie a.u.v.cps.80

ALAVIS Curenzym Enzymoterapie A.u.v.cps.80

ALAVIS Curenzym Enzymoterapie a.u.v.cps.80

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Potřeby pro psy
Dodavatel:ALAVIS
Cena:639 Kč
ALAVIS Curenzym Enzymoterapie a.u.v.cps.80 2,25 (45%) 27 hodnocení

ALAVIS Curenzym Enzymoterapie je enzymatický veterinární přípravek. Enzymoterapie je léčebné užití enzymů. Přípravek ALAVIS CURENZYM Enzymoterapie obsahuje speciální směs rostlinných enzymů. Rostlinné enzymy mají oproti živočišným enzymům výhodu v jejich vyšší aktivitě a dále jsou aktivní při širším rozmezí pH, čímž je možné, aby rostlinné enzymy na rozdíl od živočišných byly aktivní již v žaludku. Enzymy jsou složité látky bílkovinné povahy, které plní v těle důležitou funkci biokatalyzátorů - umožňují a regulují všechny procesy, bez kterých by biochemické reakce v organismu nemohly probíhat. Přírodní enzymy na rozdíl od jiných léků nezasahují proti projevům anebo původci určitého onemocnění, ale mobilizují imunitní systém, aby se organizmus s nemocí nebo její hrozbou vypořádal co nejlépe sám. Enzymy v přípravku ALAVIS CURENZYM Enzymoterapie potlačují projevy zánětu, zmenšují otoky i otoky mízních cév, ovlivňují některé imunologické děje v organismu a působí podpůrně při léčbě nádorových onemocnění apod. Balení obsahuje 80 kapslí.


 • ALAVIS PlaqueFree 40g
  ALAVIS PlaqueFree 40g

  ALAVIS PlaqueFree je 100% přírodní veterinární přípravek pro péči o zuby a dásně psů a koček, který potlačuje zápach z tlamy,..

  445 Kč
 • PET HEALTH CARE Péče o srst - jemný šampon 200ml
  PET HEALTH CARE Péče o srst - jemný šampon 200ml

  Jemný šampón PET HEALTH CARE pečuje o psí srst. Přípravek je obohacený o avokádový a rakytníkový olej a má tak pozitivní vliv na srst a..

  249 KčObjevte: Chovatelské potřeby pro psy V sekci veterinární potřeby | potřeby pro psy je možné objevit alavis curenzym enzymoterapie a.u.v.cps.80!
© 2021 Kontakt