AROMATICA Měsíčková mast 50ml

AROMATICA Měsíčková Mast 50ml

AROMATICA Měsíčková mast 50ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Aromatica
Cena:95 Kč
AROMATICA Měsíčková mast 50ml 3,75 (75%) 34 hodnocení

Osvědčená měsíčková mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky měsíčku lékařského. Vepřové sádlo je dobře snášené pokožkou, protože se svým složením podobá lipidovému kožnímu filmu a podporuje dobré vstřebání dalších účinných látek. Měsíčková mast je vhodná k ošetření suché a hrubé pokožky, k ošetření pokožky v oblasti křečových žil, k masážím pokožky jizev. Lze ji použít i na sluncem podrážděné kůži. Velikost balení je 50 ml.


 • AROMATICA Měsíčková mast 50ml
  AROMATICA Měsíčková mast 50ml

  Osvědčená měsíčková mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky měsíčku lékařského. Vepřové sádlo je..

  95 Kč
 • Dr.Popov Měsíčková mast 50ml
  Dr.Popov Měsíčková mast 50ml

  Měsíčková mast od Dr.Popova napomáhá k regeneraci pokožky. Má vynikající ochranné účinky, příznivě působí na cévy dolních..

  95 Kč
 • AROMATICA Měsíčková mast 100ml
  AROMATICA Měsíčková mast 100ml

  Osvědčená měsíčková mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky měsíčku lékařského. Vepřové sádlo je..

  145 Kč
 • Herbacos Zinková mast 30g
  Herbacos Zinková mast 30g

  Herbacos Zinková mast je přípravek, který pomáhá při zklidnění podrážděné pokožky. Na místo podráždění působí chladivě a..

  79 Kč
 • Vitella Ictamo pasta s bílým ichthyolem 30g
  Vitella Ictamo pasta s bílým ichthyolem 30g

  Zklidňující pasta Vitella Ictamo je určena pro péči o bolestivá, podrážděná či zhoršená ložiska kůže včetně míst, kde není..

  219 Kč
 • Vitella Extreme vitamínová mast s kalciem 75g
  Vitella Extreme vitamínová mast s kalciem 75g

  Vitella Extreme mast je vitamínová mast bez obsahu vody. Je vhodná pro suchou až velmi suchou kůži. Zároveň je určena zejména na obličej,..

  269 Kč
 • Calcium pantothenicum krém 30g Fix
  Calcium pantothenicum krém 30g Fix

  Calcium pantothenicum je regenerační krém, který podporuje obnovu poškozené pokožky, urychluje hojení drobných poranění (např. prasklinek,..

  65 KčObjevte: Přípravky na ošetření kůže V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo je možné objevit aromatica měsíčková mast 50ml!
© 2023 Kontakt