Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 1000 g

Allnature Himalájská Sůl Růžová Hrubá 1000 G

Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 1000 g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní zdravá výživa
Dodavatel:Allnature
Cena:39 Kč
Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 1000 g 5 (100%) 25 hodnocení

Allnature Himalájská sůl růžová hrubá pochází z himalájského pohoří, kde díky odpařování a krystalizaci mořské vody vznikly jedinečné podmínky pro získávání této růžově zbarvené soli. Himalájská sůl zaujme na první pohled svou růžovou barvou, která je způsobem obsahem železa. Výjimečná je ovšem i svým složením, neboť obsahuje řadu vitamínů a minerálních látek, jako je například hořčík, železo, vápník nebo draslík. Himalájskou sůl můžete použít jak na běžné solení pokrmů, tak je rovněž skvělá pro přípravu relaxační koupele nebo pro péči o pleť. Ideální sůl do mlýnků! Balení obsahuje 1000 g.


 • LEROS Světlík lékařský nať sypaný 50g
  LEROS Světlík lékařský nať sypaný 50g

  Leros Světlík lékařský je sypaná bylina, která napomáhá normálnímu stavu zraku. Velmi často se používá k přípravě obkladů a..

  69 Kč
 • Anti-Stress tbl.20
  Anti-Stress tbl.20

  Anti-Stress je doplněk stravy obsahující přírodní směs sušených bylin, mezi které patří kozlík lékařský, meduňka lékařská a chmel..

  105 Kč
 • Saloos Natur aroma airspray Levandule 50 ml
  Saloos Natur aroma airspray Levandule 50 ml

  Levandulový éterický olej patří k silicím s nejširším možným užitím. Pročišťuje a zvlhčuje vzduch, je ho vhodné ho použít i před..

  139 Kč
 • Apotheke BIO Psyllium 300g
  Apotheke BIO Psyllium 300g

  Bio Psyllium je šetrný prostředek, který se používá při zácpě či průjmu. Napomáhá čistit trávicí ústrojí a regulovat stolici,..

  185 Kč
 • Dr.Popov Kapky bylinné Spánek-nervy 50ml
  Dr.Popov Kapky bylinné Spánek-nervy 50ml

  Originální bylinné kapky Spánek a nervy od Dr.Popova obsahují pět tradičních bylin s relaxačními a zklidňujícími účinky. Třezalka..

  109 KčObjevte: Ostatní zdravá výživa V sekci zdravá výživa čaje a bylinky je možné objevit allnature himalájská sůl růžová hrubá 1000 g!
© 2021 Kontakt