Allnature Kešu jádra 100g

Allnature Kešu Jádra 100g

Allnature Kešu jádra 100g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravé sušené ovoce a ořechy
Dodavatel:Allnature
Cena:49 Kč
Allnature Kešu jádra 100g 4,75 (95%) 28 hodnocení

Kešu ořechy právem patří do zdravého jídelníčku. Jsou skvělým doplňkem stravy, neboť organismu dodávají řadu vitamínů jako A, B či E, minerálních látek, nenasycených mastných kyselin i bílkovin. Co se týče minerálních látek, představují významný přírodní zdroj hořčíku. Navíc mají jedinečnou máslovou chuť, a proto jsou velmi oblíbené i v kuchyni. Jednoduše z nich připravíte lahodnou kešu omáčku nebo pomazánku. Stejně tak je oceníte při přípravě raw cukroví či sladkých dezertů. Kešu oříšky na první pohled každý pozná podle jejich typického ledvinového tvaru. Díky vysokému obsahu tuků se z kešu ořechů vyrábí i vynikající kešu olej.Balení obsahuje 100 g kešu ořechů.


 • POEX Veverka směs 750g
  POEX Veverka směs 750g

  Směs skořápkových plodů a rozinek obsahuje v různém poměru loupané arašídy, mandle, kešu ořechy, lískové ořechy, pekanové ořechy a..

  255 Kč
 • Allnature Jahoda sušená mrazem celá 20g
  Allnature Jahoda sušená mrazem celá 20g

  Lyofilizované jahody neboli jahody sušené mrazem patří mezi nejkvalitnější způsob sušení ovoce. Díky šetrné formě prudkého zmrazení a..

  69 Kč
 • Allnature Malina sušená mrazem celá 20g
  Allnature Malina sušená mrazem celá 20g

  Maliny sušené mrazem neboli lyofilizované maliny Allnature obsahují díky šetrné formě zpracování velké množství živin, vitamínů,..

  59 Kč
 • Allnature Směs svačinka Student 60g
  Allnature Směs svačinka Student 60g

  Allnature Svačinka Student je ideálním společníkem pro všechny pilné studenty. Přijde vhod nejen během dlouhých přednášek, ale i při..

  39 Kč
 • Allnature Směs svačinka Mlsoun 60g
  Allnature Směs svačinka Mlsoun 60g

  Allnature Svačinka Mlsoun se skládá ze samých lákavých dobrot. Je speciálně vyrobená pro všechny mlsouny, kteří neodolají sladkému,..

  39 Kč
 • Allnature Směs svačinka Sport 60g
  Allnature Směs svačinka Sport 60g

  Allnature Svačinka Sport je vynikající a zároveň praktickou svačinkou během fyzicky náročných aktivit i dlouhých pracovních dnů. Skládá..

  39 Kč
 • POEX Choco Exclusive Mlsný balíček 600g
  POEX Choco Exclusive Mlsný balíček 600g

  MLSNÝ BALÍČEK Choco Exclusive obsahuje směs ananasových kostek v hořké čokoládě (20 %), arašídů v mléčné čokoládě (20 %), plodů..

  209 KčObjevte: Ořechy V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | zdravé sušené ovoce a ořechy je možné objevit allnature!
© 2022 Kontakt