Allnature Ovesné vločky jemné BIO 500g

Allnature Ovesné Vločky Jemné BIO 500g

Allnature Ovesné vločky jemné BIO 500g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Biopotraviny
Dodavatel:Allnature
Cena:39 Kč
Allnature Ovesné vločky jemné BIO 500g 3,25 (65%) 28 hodnocení

Allnature Ovesné vločky chutnají skvěle naslano i nasladko. Není divu, že je skoro každý fitness poradce zařazuje do jídelníčku, protože si pochutnáte a zároveň dostanete do těla mnoho hodnotných vitamínů, minerálů, kyseliny listové a kyseliny pantothenové. Kromě toho v nich najdete také omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny. Ovesné vločky dále disponují vysokým obsahem železa, který je takřka stejně vysoký jako u masa. A to je skvělá zpráva pro vegany! Ptáte se, jak tento druh obilniny v kuchyni využívat, kromě obohacení kaší? Doporučujeme vyzkoušet lívanečky a třeba ovesné rohlíčky. Výhoda ovesných vloček je, že vás skvěle zasytí na dlouhou dobu. A to oceníte nejen v práci. Balení obsahuje 500 g.


 • Emco Kukuřičné lupínky 375g
  Emco Kukuřičné lupínky 375g

  Tyto křehké a křupavé kukuřičné lupínky jsou zdrojem rovnoměrně se uvolňující energie a mají nízký obsah tuku. Obsahují vlákninu,..

  45 Kč
 • Allnature Konopný olej BIO 250ml
  Allnature Konopný olej BIO 250ml

  Allnature Konopný olej je získáván ze semínek pěstovaných v ekologickém zemědělství. Používejte výhradně pro studenou kuchyni, skvělý..

  149 Kč
 • Allnature Dýňový olej BIO 250ml
  Allnature Dýňový olej BIO 250ml

  Allnature Dýňový olej lisovaný ze semen ekologického zemědělství. Výborný pro studenou kuchyni jako univerzální pomocník do zeleninových..

  169 Kč
 • Allnature Avokádový olej BIO 250ml
  Allnature Avokádový olej BIO 250ml

  Allnature Avokádový olej pochází z ekologického zemědělství. Skvělý je pro studenou kuchyni jako zálivka do zeleninových salátů a..

  179 KčObjevte: BIO cereálie a kaše V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | biopotraviny je možné objevit allnature ovesné vločky jemné bio 500g!
© 2021 Kontakt