Allnature Stévie tbl.300

Allnature Stévie Tbl.300

Allnature Stévie tbl.300

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravá sladidla a medy
Dodavatel:Allnature
Cena:169 Kč
Allnature Stévie tbl.300 2,5 (50%) 23 hodnocení

Allnature Stévie je doplněk stravy ve formě tablet. Stévie je rostlina, která pochází z jižní Ameriky a je již po staletí užívána jako přírodní rostlinné sladidlo. Látky této rostliny obsažené v listech vyvolávají pocit sladké chuti, mají nulovou energetickou hodnotu a jsou až 250x sladší než cukr. V listech stévie jsou mimo jiné také obsaženy proteiny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápník, draslík, sodík, magnesium, zinek a vitamíny A a C. Nezvyšuje hladinu cukru v krvi a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel pro oslazení nápojů a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné pro diabetiky nebo při redukci nadváhy. Balení obsahuje 300 tablet.


 • IRBIS Aspartam tbl.220 náhrad.náplň
  IRBIS Aspartam tbl.220 náhrad.náplň

  Irbis sweet je nízkokalorické sladidlo, které je vhodné pro všechny druhy redukčních diet, pro diabetiky a pro osoby hledající zdravou..

  75 Kč
 • Wellion GOLD tekutý cukr v tubě 40g
  Wellion GOLD tekutý cukr v tubě 40g

  Wellion Gold tekutý cukr je díky své snadné manipulaci a rychlým účinkům ideální pro mimořádnou pomoc a rychlé doplnění energie...

  89 Kč
 • Sladidlo z čekanky Klasik 350g
  Sladidlo z čekanky Klasik 350g

  Sladidlo 4Slim nové generace vyrobené unikátní patentovanou metodou z kořene čekanky. Jedná se o Low Carb sladidlo s velmi vysokým podílem..

  119 Kč
 • Kandisin umělé sladidlo na cesty tbl.100
  Kandisin umělé sladidlo na cesty tbl.100

  Kandisin je stolní sladidlo na bázi cyklamátu a sacharinu ve formě tablet. Sladidlo je vhodné pro slazení čajů, kávy a dalších nápojů...

  35 Kč
 • Stevialin Exclusive stolní sladidlo 150g
  Stevialin Exclusive stolní sladidlo 150g

  Nekalorické sypké sladilo se zvýšenou sladivostí (5x sladší než řepný cukr) na bázi erythritolu a steviol-glykosidů. Erythritol -..

  109 Kč
 • Inulin Sweet vláknina na slazení 50x2g
  Inulin Sweet vláknina na slazení 50x2g

  Inuln sweet vláknina na slazení je práškové stolní sladidlo na bázi inulinu a steviol-glykosidů. Sladidlo je vhodné především k přímému..

  109 KčObjevte: Sladidla V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | zdravá sladidla a medy je možné objevit allnature stévie tbl.300!
© 2021 Kontakt