Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Scar Esthetique Krém Na Jizvy 60ml

Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na strie
Dodavatel:Scar Esthetique
Cena:959 Kč
Scar Esthetique krém na jizvy 60ml 4,75 (95%) 34 hodnocení

Scar Esthetique Krém na jizvy byl vyvinut v USA jako specifická dermatologická kosmetika pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Obsahuje unikátní kombinaci 23 aktivních substancí, u kterých byl prokázán pozitivní vliv na jizvy při jejich estetické i funkční reparaci. Scar Esthetique krém na jizvy je vhodný pro ošetřování okolí jizev po chirurgických zákrocích, traumatech, popáleninách a na strie. Pravidelná péče a promazávání vede ke zlepšení vzhledu jizev. Mezi hlavní složky patří: Dimethicon - silikonový olej Allium Cepae Extrakt - výtažek z cibule kyselina Hyaluronová 2 Polypeptidy 10 Antioxidantů změkčující, zesvětlující a výživné látky Balení obsahuje 60 ml.


 • Scar Esthetique krém na jizvy 60ml
  Scar Esthetique krém na jizvy 60ml

  Scar Esthetique Krém na jizvy byl vyvinut v USA jako specifická dermatologická kosmetika pro úpravu vzhledu nových i starších jizev. Obsahuje..

  959 Kč
 • Cannaderm Regenerace regenerační krém 75g
  Cannaderm Regenerace regenerační krém 75g

  Cannaderm regenerační krém má krom svých regeneračních účinku také schopnost pečovat o přecitlivělou nebo velmi namáhanou pokožku...

  239 Kč
 • EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml
  EVELINE SLIM 4D Gold sérum proti celulitidě 250ml

  Gold sérum je sérum proti celulitidě, tvaruje a zjemňuje siluetu, redukuje tukové buňky. Sérum na hubnutí je luxusním řešením ke..

  195 Kč
 • Cicatrix krém 30ml
  Cicatrix krém 30ml

  Cicatrix je speciální krém, který redukuje jizvy vzniklé po chirurgických zákrocích, po různých nehodách. Je vhodný také na popáleniny,..

  749 KčObjevte: Přípravky na strie V sekci mám problém s... je možné objevit scar!
© 2022 Kontakt