BRAUN Čisticí kartáček

BRAUN Čisticí Kartáček

BRAUN Čisticí kartáček

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:689 Kč
BRAUN Čisticí kartáček 4,25 (85%) 44 hodnocení

Nástavec s čisticím kartáčkem EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek tímto nástavcem EasyClick s kartáčkem na čištění obličeje Vyčistěte si pokožku 6krát lépe než při běžném ručním čištění Čistí a provádí peeling vaší pokožky Kompatibilní s novou generací elektrických holicích strojků Braun Series 5, 6 a 7 Plně omyvatelný pod tekoucí vodou Kartáček na čištění obličeje Braun Vylepšete svůj holicí strojek na zařízení 3v1. Pro hladké oholení a čistou pleť. Čištění pleti na obličeji Vyčistěte si obličej šestkrát lépe než při běžném ručním čištění. Čisticí kartáček Braun vyčistí během jediné minuty nečistoty a zbaví vás staré pokožky. Testováno dermatology Přístroj byl dermatologicky testován pro každodenní použití, a to i na citlivou pokožku. Čistí až 6krát účinněji než při manuálním čištění.


 • BRAUN Zastřihovač na strniště
  BRAUN Zastřihovač na strniště

  Nástavec pro zastřihování strniště EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí..

  689 Kč
 • BRAUN Zastřihovač vousů
  BRAUN Zastřihovač vousů

  Nástavec pro zastřihování vousů EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj elektrický..

  689 Kč
 • NIVEA MEN BOX Protect set 2021
  NIVEA MEN BOX Protect set 2021

  Dárkový set NIVEA Men Protect Care obsahuje vodu po holení 2v1 a gel na holení. Přípravky pečují a osvěžují pleť a díky obsahu Aloe Vera..

  225 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun Čisticí kartáček!
© 2023 Kontakt