BRAUN Series 6 1000s Black

BRAUN Series 6 1000s Black

BRAUN Series 6 1000s Black

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:3 459 Kč
BRAUN Series 6 1000s Black 4,75 (95%) 41 hodnocení

Holicí strojek Series 6 60-N1000s Wet&Dry s cestovním pouzdrem, šedý Elektrický holicí strojek se SensoFlex: dermatologicky testovaná výkyvná hlava se přizpůsobí tak, aby omezila tlak na pokožku a šetřila ji Břity SensoFoil jsou navrženy tak, aby byly pokožce co nejblíže a umožňovaly komfortní oholení Lithium-iontová baterie pro až 3 týdny holení (50 min). 5 minut rychlého nabíjení pro jedno oholení 100% vodotěsný elektrický holicí strojek pro holení na mokro i na sucho Hladkost a pohodlí pokožky Břity SensoFoil jsou navrženy tak, aby byly pokožce co nejblíže a umožňovaly komfortní oholení. Vylepšení nástavcem EasyClick Vylepšete svůj holicí strojek pro lepší úpravu vousů. Snadná manipulace Nová ergonomická rukojeť, to se rovná snadnému oholení jediným pohybem. Lithium-iontová baterie s delší životností 1 plné nabití, až 3 týdny holení. Pro 1 kompletní oholení postačí 5minutové rychlé nabití. 100% vodotěsná technologie pro použití Wet&Dry Holit se můžete na sucho, s pěnou, gelem i ve sprše. Balení obsahuje: Holicí strojek Series 6 Cestovní pouzdro Síťový adaptér Čisticí kartáček


 • BRAUN Čisticí kartáček
  BRAUN Čisticí kartáček

  Nástavec s čisticím kartáčkem EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek..

  689 Kč
 • BRAUN Zastřihovač na strniště
  BRAUN Zastřihovač na strniště

  Nástavec pro zastřihování strniště EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí..

  689 Kč
 • BRAUN Zastřihovač na tělo
  BRAUN Zastřihovač na tělo

  Nástavec pro péči o tělo EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek..

  689 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun series 6 1000s black!
© 2023 Kontakt