BRAUN Zastřihovač na strniště

BRAUN Zastřihovač Na Strniště

BRAUN Zastřihovač na strniště

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:689 Kč
BRAUN Zastřihovač na strniště 2,75 (55%) 27 hodnocení

Nástavec pro zastřihování strniště EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek nástavcem EasyClick pro zastřihování vousů a strniště 4 různé délky nástavců pro dokonalé 3denní strniště (0,5 až 2,3 mm) Vousy jsou zachyceny v zastřihovacím prvku, a tak výrazně omezují nepořádek ze zastřihování Kompatibilní s novou generací holicích strojků Series 5, Series 6, Series 7 Hlava a hřebeny jsou plně omyvatelné pod tekoucí vodou Hlava zastřihovače strniště Braun plus 4 hřebeny Vylepšete svůj holicí strojek na nástroj pro péči o tělo 3v1. Dokonalá přesnost pro 100% kontrolu nad vaším stylem. Rovnoměrné zastřižení, ať máte jakýkoli styl Připojte 1 ze 4 hřebenů na hlavu zastřihovače a zastřihněte si během několika sekund strniště dle svých představ. Výrazně menší nepořádek Vousy jsou zachyceny v zastřihovacím prvku, a tak výrazně omezují nepořádek ze zastřihování.


 • BRAUN Zastřihovač na tělo
  BRAUN Zastřihovač na tělo

  Nástavec pro péči o tělo EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek..

  689 Kč
 • NIVEA MEN BOX Protect set 2021
  NIVEA MEN BOX Protect set 2021

  Dárkový set NIVEA Men Protect Care obsahuje vodu po holení 2v1 a gel na holení. Přípravky pečují a osvěžují pleť a díky obsahu Aloe Vera..

  225 Kč
 • WELEDA Arniková mast 25 g
  WELEDA Arniková mast 25 g

  WELEDA Arniková mast jemnou masáží prohřívá namáhanou pokožku a podporuje její regeneraci. Mast obsahuje silný extrakt z Arniky Montana (30..

  269 Kč
 • WELEDA Citrusové osvěžující mýdlo 75 g
  WELEDA Citrusové osvěžující mýdlo 75 g

  WELEDA Citrusové osvěžující mýdlo je sprchové rostlinné mýdlo obsahující 100 % přírodních látek s osvěžující vůní zázvoru a..

  139 Kč
 • WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75 g
  WELEDA Levandulové relaxační mýdlo 75 g

  WELEDA Levandulové relaxační mýdlo je tuhé rostlinné mýdlo obsahující 100 % přírodních látek s uvolňující vůní levandule a vetiveru...

  139 Kč
 • WELEDA Aromatické bylinkové mýdlo 75 g
  WELEDA Aromatické bylinkové mýdlo 75 g

  WELEDA Aromatické bylinkové mýdlo je tuhé rostlinné mýdlo obsahující 100 % přírodních látek s povznášející vůní geránia a..

  139 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun zastřihovač na strniště!
© 2022 Kontakt