BRAUN Zastřihovač na tělo

BRAUN Zastřihovač Na Tělo

BRAUN Zastřihovač na tělo

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:689 Kč
BRAUN Zastřihovač na tělo 5 (100%) 43 hodnocení

Nástavec pro péči o tělo EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj holicí strojek nástavcem pro péči o tělo EasyClick Pečujte o své tělo speciálním zastřihovačem s možností nastavení 3 různých délek (hladké, šetrné a 3 mm) Vhodné k zastřihování a holení nežádoucích chloupků v podpaží, na hrudi a tříslech Kompatibilní s novou generací elektrických holicích strojků Braun Series 5, 6 a 7 Hlava a hřebeny jsou plně omyvatelné pod tekoucí vodou Hlava zastřihovače pro péči o tělo Braun plus 2 hřebeny Vylepšete svůj holicí strojek na zařízení pro péči o tělo 3v1. Dokonalá přesnost pro 100% kontrolu nad vaším stylem. Péče o tělo Bezpečně pečujte o všechny části svého těla, od podpaží po hruď a oblast třísel. Doživotní přesnost Doživotně ostré břity jsou navrženy podle nejvyšších standardů a bez ustání vám zajistí přesné zastřižení. EasyClick Nástavce EasyClick jsou k dispozici pro jakýkoliv styling a zastřihování: zastřihovač vousů, strniště, zastřihovač vousů, nástavec pro péči o tělo, čisticí kartáček.


  • BRAUN Zastřihovač vousů
    BRAUN Zastřihovač vousů

    Nástavec pro zastřihování vousů EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj elektrický..

    689 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun zastřihovač na tělo!
© 2023 Kontakt