BRAUN Zastřihovač vousů

BRAUN Zastřihovač Vousů

BRAUN Zastřihovač vousů

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:689 Kč
BRAUN Zastřihovač vousů 4,5 (90%) 46 hodnocení

Nástavec pro zastřihování vousů EasyClick pro elektrické holicí strojky Braun Series 5, 6 a 7 (nová generace) Vylepšete svůj elektrický holicí strojek tímto nástavcem pro zastřihování vousů EasyClick 5 různých délek pro dokonalý styling vousů (1, 2, 3, 5 a 7 mm) Vousy jsou zachyceny v zastřihovacím prvku, a tak výrazně omezují nepořádek ze zastřihování Kompatibilní s novou generací holicích strojků Series 5, Series 6, Series 7 Hlava a hřebeny jsou plně omyvatelné pod tekoucí vodou Hlava zastřihovače vousů Braun plus 5 hřebenů Vylepšete svůj holicí strojek na nástroj pro péči o tělo 3v1. Dokonalá přesnost pro 100% kontrolu nad vaším stylem. Rovnoměrné zastřižení, ať máte jakýkoli styl Délky hřebenů se liší od 1 do 7 mm - můžete tak snadno vytvářet a udržovat jakýkoli styl. Doživotní přesnost Doživotně ostré břity jsou navrženy podle nejvyšších standardů a bez ustání vám zajistí přesné zastřižení. Čisticí stanice SmartCare Pro hladké oholení každý den. Čisticí stanici SmartCare používejte po každém holení. EasyClick Nástavce EasyClick jsou k dispozici pro jakýkoliv styling a zastřihování: zastřihovač vousů, strniště, zastřihovač vousů, nástavec pro péči o tělo, čisticí kartáček. Omyvatelný Hlavu a hřebeny můžete jednoduše očistit pod tekoucí vodou.


  • NIVEA MEN BOX Protect set 2021
    NIVEA MEN BOX Protect set 2021

    Dárkový set NIVEA Men Protect Care obsahuje vodu po holení 2v1 a gel na holení. Přípravky pečují a osvěžují pleť a díky obsahu Aloe Vera..

    225 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun zastřihovač vousů!
© 2023 Kontakt