Barnys Kozí kolostrum cps.60

Barnys Kozí Kolostrum Cps.60

Barnys Kozí kolostrum cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Speciální doplňky stravy
Dodavatel:Barnys
Cena:569 Kč
Barnys Kozí kolostrum cps.60 5 (100%) 31 hodnocení

Barnys Kozí kolostrum je doplněk stravy vhodný pro děti i dospělé s přirozeným obsahem tuku, vitaminů, minerálů a dalších tělu prospěšných látek. Kolostrum má neutrální až nasládlou chuť s příjemným mléčným aroma. A je obohaceno o zdroj hořčíku ve formě uhličitanu hořečnatého. Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a udržení dobrého stavu kostí i zubů. Podílí na procesu dělení buněk. Přispívá k správné syntéze bílkovin, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a elektrolytické rovnováze. Barnys Kozí kolostrum obsahuje kolostrum odebírané převážně z českých kozích farem s kvalitními pastvinami nacházejícími se v čistém prostředí. Kolostrum je šetrně odebíráno od čistokrevných koz sánského mléčného plemene, vyšlechtěného původně v okolí Bernu ve Švýcarsku. Pochází pouze z prvních 2 dojení od špičkových plemenných zvířat z Francie. A je ošetřeno šetrnou krátkodobou pasterizací pro zachování nutriční hodnoty kolostra. Balení obsahuje 60 kapslí - veganské kapsle.


 • Capramilk kolostrum cps.75
  Capramilk kolostrum cps.75

  CAPRAMILK kozí kolostrum je doplněk stravy. Balení obsahuje 75 kapslí, hmotnost obsahu je 22,55 g /- 5%. Výrobek není určen pro děti do 3 let...

  1 309 Kč
 • Capra Colostrum cps. 120
  Capra Colostrum cps. 120

  Capra Colostrum je doplněk stravy obsahující kozí kolostrum v prášku. Kolostrum pochází z koz krmených trávou. V období jara, léta a..

  629 Kč
 • MOVit Omega 3 Rybí Olej FORTE 60 tob olek
  MOVit Omega 3 Rybí Olej FORTE 60 tob olek

  Doplněk stravy MOVit Omgea 3 rybí olej Forte obsahuje DHA a EPA. DHA - udržení normální činnosti mozku a udržení normálního stavu zraku.EPA..

  155 KčObjevte: Kolostrum V sekci doplňky stravy a výživa | speciální doplňky stravy je možné objevit barnys kozí kolostrum cps.60!
© 2022 Kontakt