Braun BT5242 zastřihovač vousů

Braun BT5242 Zastřihovač Vousů

Braun BT5242 zastřihovač vousů

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Braun
Cena:1 209 Kč
Braun BT5242 zastřihovač vousů 3,75 (75%) 41 hodnocení

Zastřihovač vousů BT5242 s přesným otočným ukazatelem, 2 hřebeny a holicím strojkem Gillette Fusion5 ProGlide. Ostřejší, rychlejší, účinnější oproti všem předchozím řadám zastřihovačů vousů Braun Přesný otočný ukazatel s 39 možnostmi nastavení délky po 0,5 mm pro zastřihování bez námahy Doživotně ostré břity pro rovnoměrné zastřihování vousů a vlasů Díky hlavě zastřihovače vousů vytvoříte přesné linie a kontury vousů na krku i na tváři Německá technologie a ergonomický tvar přístroje, pro 100 minut bezdrátového zastřihování za 1 hodinu nabíjení Díky technologii AutoSense se přizpůsobí jakýmkoliv vousům Inovativní technologie automatického senzoru Braun sleduje tvar vašich vousů 13krát za sekundu a přizpůsobí výkon motoru zastřihovače jejich tloušťce. Poskytuje tak zastřihování bez námahy pro všechny typy vousů. Motor zastřihovače zvyšuje výkon vždy, když je třeba, a zastřihovače Braun tak nabízejí dosud nevídaný výkon, ve srovnání s předchozími modely zastřihovačů Braun. Zastřihování krátkých a středně dlouhých vousů a vlasů Hřeben na krátké vousy pomáhá udržovat krátké a středně dlouhé vousy (0,5-10 mm), a dokonce zastřihuje i vlasy. Zastřihování dlouhých vousů Udržujte si delší vousy nebo účes díky 11-20mm hřebenu. Tvarování kontur Díky hlavě zastřihovače vousů Braun vytvoříte přesné linie a kontury vousů na krku i tvářích. Holicí strojek Gillette Fusion 5 ProGlide Hladké oholení krku a tváří s holicím strojkem Gillette Fusion 5 ProGlide. Menší oblasti oholte pomocí mini planžetového holicího strojku. Doživotně ostré břity Extrémně ostré břity si poradí i s dlouhými a hustými vousy, bez tahání nebo škubání. Lithium-iontová baterie s delší životností 100 minut zastřihování. Plné dobití za 1 hodinu. Rychlé 5minutové dobití pro 1 zastřižení. Omyvatelný Pro snadnou údržbu lze bezpečně čistit vodou. Německý design Ergonomická rukojeť pro intuitivní použití. To vše přispívá zážitku ze zastřihování bez námahy. Balení obsahuje: Zastřihovač vousů Hřeben 1-10 mm Hřeben 11-20 mm Holicí strojek Gillette Fusion 5 ProGlide Čisticí kartáček Síťový adaptér


 • Braun MGK5280 multifunkční zastřihovač
  Braun MGK5280 multifunkční zastřihovač

  Multifunkční zastřihovač MGK5280 9v1, 7 nástavců a holicí strojek Gillette Fusion5 ProGlide Dobíjecí multifunkční zastřihovač Wet&Dry..

  1 599 Kč
 • Braun Silk-épil 5-610 epilátor
  Braun Silk-épil 5-610 epilátor

  Silk-épil 5-610 Wet&Dry epilátor se 4 nástavci, včetně nástavce pro začátečníky Jemný: Epilátor pro ženy, vhodný pro začátečnice,..

  1 979 KčObjevte: Holící strojky a žiletky V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | holení a depilace je možné objevit braun bt5242 zastřihovač vousů!
© 2023 Kontakt