Capra Colostrum cps. 120

Capra Colostrum Cps. 120

Capra Colostrum cps. 120

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Speciální doplňky stravy
Dodavatel:Hepatica
Cena:629 Kč
Capra Colostrum cps. 120 5 (100%) 30 hodnocení

Capra Colostrum je doplněk stravy obsahující kozí kolostrum v prášku. Kolostrum pochází z koz krmených trávou. V období jara, léta a podzimu jsou kozy ve volném výběhu. Bez pesticidů a antibiotik.Kolostrum je hustá tekutina, která se v organismu matky produkuje jako prekurzor mateřského mléka. Lze se s ním setkat u člověka, koz a dalších savců. V těle matky se tvoří přibližně po dobu dvou dnů po porodu. Kolostrum je bohaté na imunoglobuliny IgG a IgA, polypeptidy, protilátky, lAktoferin a cytokiny. Práškové kozí kolostrum bez laktózy v kapslích. Obsahuje čisté sušené mlezivo z prvního kozího mléka a standardizováno až 27 % imunoglobulinů (IG). Balení obsahuje 120 kapslí.


 • Favea Kozí Colostrum Forte 60g
  Favea Kozí Colostrum Forte 60g

  Favea Kozí Colostrum Forte je doplněk stravy. Kolostrum neboli mlezivo je první mléko kozy, které obsahuje vysoké množství protilátek...

  339 Kč
 • SmartHit IV Vitamins D3 K2 30ml
  SmartHit IV Vitamins D3 K2 30ml

  SmartHit IV Vitamins D3 K2 je doplněk stravy, který obsahuje nejmodernější formu vitaminů D3 a K2, která zajišťuje dobrou absorpci těchto..

  355 KčObjevte: Kolostrum V sekci doplňky stravy a výživa | speciální doplňky stravy je možné objevit capra colostrum cps. 120!
© 2021 Kontakt