Centrum multivitamín pro muže 60 tablet

Centrum Multivitamín Pro Muže 60 Tablet

Centrum multivitamín pro muže 60 tablet

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Vitamíny
Dodavatel:Centrum
Cena:585 Kč
Centrum multivitamín pro muže 60 tablet 4,5 (90%) 31 hodnocení

Doplněk stravy Multivitamin Centrum Pro muže je kompletní multivitamin s vitaminy, minerály a stopovými prvky, který byl vytvořen speciálně pro potřeby moderních mužů. Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu zraku.Vitamín B12 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín B1 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín B6 přispívá k normální činnosti imunitního systému.Vitamín C přispívá k normální funkci imunitního systému.Vitamín K přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí.Zinek přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu.Vitamín B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Mangan přispívá k normálnímu stavu kostí.Měď přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Hořčík přispívá k normální činnosti svalů a nervové soustavy.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Selen přispívá k normální funkci imunitního systému.Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.Chróm přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.Fosfor přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vápník přispívá k udržení normálního stavu kostí.Niacin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.Balení obsahuje 60 tablet.


 • Energit Multivitamin rakytník tbl.42
  Energit Multivitamin rakytník tbl.42

  Energit Multivitamín je doplněk stravy ve formě tablet s lahodnou pomerančovou příchutí s obsahem 8 vitaminů - C, B3, B6, B12, kyselinu..

  59 Kč
 • Revital Multi forte pomeranč tbl.eff.20
  Revital Multi forte pomeranč tbl.eff.20

  Revital Multi forte obsahuje komplexní složení vitaminů a minerálních látek, které organizmus nezbytně potřebuje, ale nepřijímá je ze..

  135 Kč
 • Vibovit Imunity jelly 50ks
  Vibovit Imunity jelly 50ks

  Doplněk stravy Vibovit Imunity želé je komplex 11 vitaminů a minerálních látek ve formě želé s ovocnou příchutí. Vibovit želé jsou v..

  159 KčObjevte: Multivitamíny V sekci doplňky stravy a výživa | vitamíny je možné objevit centrum multivitamín pro muže 60 tablet!
© 2022 Kontakt