Chaga extrakt 100 kapslí NUPREME

Chaga Extrakt 100 Kapslí NUPREME

Chaga extrakt 100 kapslí NUPREME

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Trávení zažívání a hubnutí
Dodavatel:Nupreme
Cena:475 Kč
Chaga extrakt 100 kapslí NUPREME 3,5 (70%) 46 hodnocení

Nupreme Chaga extrakt je doplněk stravy. Chaga Nupreme představuje extrakt z plodnice houby s ideálním poměrem účinných látek: 30 % polysacharidů a 1,6 % triterpenů. Rezavec šikmý, jak se této houbě u nás říká, si libuje v nepříznivých podmínkách sibiřských stepí, kde parazituje na kmenech bříz. Naneštěstí tak patří mezi houby, které se velmi obtížně pěstují v umělých podmínkách, proto bývá cena těchto extraktů tak vysoká. Nejvhodnější volbou jsou výtažky, které prošly takzvanou dvojitou extrakcí. Nejprve se houba extrahuje v horké vodě, ne všechny látky jsou však ve vodě rozpustné, proto se provede ještě extrakce alkoholem. Takto získané extrakty jsou mnohem silnější a výrazně účinnější. Právě takto zpracovanou houbu naleznete v kapslích Nupreme. Aby měla značka Nupreme absolutní jistotu o její kvalitě, byla testována v ČR na přítomnost mikroorganizmů a těžkých kovů. Balení obsahuje 100 kapslí.


 • Ostropestřecový plod 200g NUPREME
  Ostropestřecový plod 200g NUPREME

  Nupreme Ostropestřecový plod je doplněk stravy. Ostropestřec mariánský (Silybum marianum (L.) Gaertn.) svým vzhledem připomíná poměrně..

  169 Kč
 • Livsane Active Carbon 250 tbl.20
  Livsane Active Carbon 250 tbl.20

  Livsane Active Carbon 250 je doplněk stravy s obsahem aktivního uhlí.Aktivní uhlí přispívá ke..

  69 KčObjevte: Doplňky stravy na játra a žlučník V sekci doplňky stravy a výživa | trávení zažívání a hubnutí je možné objevit chaga extrakt 100 kapslí nupreme!
© 2023 Kontakt