Chlorella Japan kolagen tbl.750

Chlorella Japan Kolagen Tbl.750

Chlorella Japan kolagen tbl.750

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Health link
Cena:469 Kč
Chlorella Japan kolagen tbl.750 3,5 (70%) 35 hodnocení

Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris obsahuje esenciální aminokyseliny a je bohatým zdrojem bílkovin a chlorofylu. Bílkoviny v Chlorelle podporují růst a udržení svalové hmoty a zdravých kostí. Chlorella podporuje vitalitu, energii a přirozenou obranyschopnost. Železo a vitamín B12, které jsou v Chlorelle obsažené podporují tvorbu červených krvinek, normální funkce imunitního systému a energetického metabolismu a přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání. Je důležitou a nezbytnou součástí kostí, chrupavek, vazů, šlach a kůže. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu, pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů a kůže. Podporuje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Balení obsahuje 750 tablet.


 • Organis Kolagen Original Premium 200g
  Organis Kolagen Original Premium 200g

  Organis Kolagen Original Premium je doplněk stravy ve formě prášku. Hydrolyzovaný kolagen typu I v prášku na sebe velmi dobře váže vodu...

  209 Kč
 • VITAR Kolagen EKO cps.60
  VITAR Kolagen EKO cps.60

  VITAR Kolagen EKO je doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem nativního kolagenu typu II, kolagenu typu I, kolagenních peptidů, extraktu z..

  175 Kč
 • TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků
  TOZAX Coloxio Complex 30 sáčků

  TOZAX Coloxio Complex je doplněk stravy ve formě sáčků. Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek. Obsažený kolagen je přirozenou..

  1 069 Kč
 • Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA
  Kolagen Farmax tob.60 40 ZDARMA

  Kolagen Farmax je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje kolagen. Ten tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání pohybového..

  289 Kč
 • Barnys Kloubní SuperMIX tbl.60
  Barnys Kloubní SuperMIX tbl.60

  Barny's Kloubní SuperMIX je doplněk stravy obsahující kombinaci glukosaminsulfátu, MSM, kolagenu typu II, extraktu z rostlin hojně..

  325 KčObjevte: Kloubní výživa V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit chlorella japan kolagen tbl.750!
© 2023 Kontakt