Chytré miminko methylfolát 2 s DHA tbl.60 cps.60

Chytré Miminko Methylfolát 2 S DHA Tbl.60 Cps.60

Chytré miminko methylfolát 2 s DHA tbl.60 cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro ženy
Dodavatel:Chytré miminko
Cena:595 Kč
Chytré miminko methylfolát 2 s DHA tbl.60 cps.60 3 (60%) 28 hodnocení

Doplněk stravy Chytré miminko methylfolát 2 je ideální k užívání pro těhotné ženy v druhém a třetím trimestru a při kojení. Výrobek obsahuje folát třetí generace Methylfolát s vysokou biologickou dostupností, vitamíny, jód, DHA a nově i vitamín D3.Folát přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství.Vitamín C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.Niacin přispívá k normální činnosti nervové soustavy.Vitamín E přispívá k ochranně buněk před oxidativním stresem.Kyselina pantothenová přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.Vitamín B2 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.Jód přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.Biotin přispívá k normální psychické činnosti.Vitamín D3 přispívá k udržení normálního stavu kostí.Vitamín B12 se podílí na procesu dělení buněk.Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normálního stavu zraku a přispívá k normální činnosti mozku.Balení obsahuje 60 tablet plus 60 kapslí.


 • Orthomol Natal 30 sáčků tob.30 30
  Orthomol Natal 30 sáčků tob.30 30

  Orthomol Natal je doplněk stravy ve formě tobolek, který je určen speciálně pro ženy v období před těhotenstvím, v průběhu těhotenství..

  1 439 Kč
 • Active Folic tbl.30 Generica
  Active Folic tbl.30 Generica

  Active Folic Generica je doplněk stravy s obsahem aktivní formy kyseliny listové Quatrefolic - folátu nejnovější 4.generace, který se na..

  159 Kč
 • YARILO Galaktiz tbl.30
  YARILO Galaktiz tbl.30

  Yarilo Galaktiz je doplněk stravy ve formě tablet pro ženy. Obsahuje rostlinné extrakty, vápník a vitamin D pro celé období kojení. Dále..

  305 Kč
 • Lactil 56 tobolek
  Lactil 56 tobolek

  Lactil je doplněk stravy ve formě tobolek určený pro ženy v období kojení. Obsahuje standardizované sušené extrakty z rostlin anýzu a..

  259 KčObjevte: Vitamíny při kojení V sekci doplňky stravy a výživa | doplňky stravy pro ženy je možné objevit chytré miminko methylfolát 2 s dha tbl.60 cps.60!
© 2021 Kontakt