Collagen Coffee Cream 30x6g

Collagen Coffee Cream 30x6g

Collagen Coffee Cream 30x6g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:Kompava
Cena:679 Kč
Collagen Coffee Cream 30x6g 2,75 (55%) 39 hodnocení

Collagen Coffee Cream je doplněk stravy v prášku. Unikátní kolagen do kávy s chutí skutečné smetany. Collagen Coffee Cream je obohacen o MCT tuky a taurin, které dodají tělu a mozku potřebnou energii. Neobsahuje laktózu. Collagen Coffee Cream obsahuje: Kolagenové peptidy - certifikované peptidy kolagenu Fortigel zvyšují produkci vlastního kolagenu uvnitř pokožky (v dermu) MCT tuky bez laktózy - lehce stravitelné tuky, které se neukládají do zásob tuku a používají se jako rychlý zdroj energie pro tělo i mozek. Taurin je semiesenciální sirná aminokyselina, má pozitivní vliv na udržení soustředěnosti, například během práce či studia. Balení obsahuje 30 x 6 g.


 • Vitar Super Beta-karot.měsíček 7kráska tbl.40 20
  Vitar Super Beta-karot.měsíček 7kráska tbl.40 20

  Revital Super beta-karoten, nově s měsíčkem a sedmikráskou, je doplněk stravy, který vyniká komplexním složením 7 aktivních látek...

  105 Kč
 • Marine Kolagen Drink 2x30sáčků s dárkem
  Marine Kolagen Drink 2x30sáčků s dárkem

  Biomedica Marine Kolagen Drink je doplněk stravy. Rybí kolagen je výjimečná forma přírodního kolagenu. Extrahuje se z rybí kůže, šupin,..

  1 319 Kč
 • Walmark Biotin tbl.90
  Walmark Biotin tbl.90

  Walmark Biotin je doplněk stravy obsahující: Biotin, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy,..

  195 Kč
 • Kolagen Premium 100g EKOMEDICA
  Kolagen Premium 100g EKOMEDICA

  Kolagen Premium je doplněk stravy ve formě směsi hydrolyzovaného mořského kolagenu s vitamínem C, minerály hořčíkem a zinkem a bylinnými..

  669 Kč
 • MOVit Kolagen Beauty Biotin tbl.90
  MOVit Kolagen Beauty Biotin tbl.90

  MOVit Kolagen Beauty plus Biotin je doplněk stravy ve formě tablet. Produkt je koncipován jako komplexní suplementace pro kůži, pleť, vlasy a..

  287 KčObjevte: Vitamíny na vlasy kůži a nehty V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit collagen coffee cream 30x6g!
© 2023 Kontakt