ENERGY Imunosan kapsle 90ks

ENERGY Imunosan Kapsle 90ks

ENERGY Imunosan kapsle 90ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Klouby a sport
Dodavatel:Energy
Cena:629 Kč
ENERGY Imunosan kapsle 90ks 4 (80%) 31 hodnocení

Energy Imunosan je doplněk stravy obsahující kombinaci přírodních látek. Imunosan obsahuje kombinaci exotických hub a extraktů. Mezi účinné složky patří zejména houba Agaricus blazei murill, zvaná ,,zlatý žampion", s vysokým obsahem beta-glukanů a Eleutherococcus senticosus, také zvaný sibiřský ženšen. Dále obsahuje houbu Ganoderma lucidum (Lesklokorka lesklá) a trikomplex bylin. Imunosan obsahuje extrakty z těchto látek: kořen kozince blanitého, lesklokorka lesklá, kořen atraktylisu velkoúborného, kořen eleuterokoku ostnitého, jetel luční, plod ptačího zobu obecného, žampion mandlový, listy zeleného čaje, kořen pazvonku chloupkatého. Zlatý žampion, Sibiřský ženšen a Lesklokorka lesklá podporují přirozenou obranyschopnost. Sibiřský ženšen dále podporuje fyzické a duševní zdraví/zotavení, kognitivní a duševní výkonnost a krevní oběh. Lesklokorka lesklá dále přispívá k normální funkci oběhové soustavy a podporuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Balení obsahuje 90 kapslí. Prozkoumejte celý sortiment značky Energy.


 • ENERGY Celitin kapsle 90ks
  ENERGY Celitin kapsle 90ks

  Energy Celitin je doplněk stravy obsahující silnou trojkombinaci lecitinu, extraktu z Ginkgo biloby a Gotu kola. Účinné látky: Lecitin, extrakt..

  335 Kč
 • TEREZIA B-komplex Super Forte tbl.100
  TEREZIA B-komplex Super Forte tbl.100

  Terezia B-Komplex Super Forte je doplněk stravy, obsahující vitaminy skupiny B. Každá tableta obsahuje všech 8 vitaminů skupiny B, tedy..

  139 Kč
 • Coenzym EXTRA! Strong 60mg DaVinci tob.30 30ZDARMA
  Coenzym EXTRA! Strong 60mg DaVinci tob.30 30ZDARMA

  Coenzym EXTRA! Strong je doplněk stravy s unikátní kombinací koenzymu Q10, omega-3 PUFA, vitamínů E a B1 za použití nejmodernější..

  339 Kč
 • Walmark Ženšen korejský cps.30
  Walmark Ženšen korejský cps.30

  Walmark Ženšen korejský plus vitamín E je doplněk stravy obsahující korejský ženšen a vitamín E. Ženšen je dlouho znám jako adaptogen,..

  225 Kč
 • Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30
  Supradyn CO Q10 Energy eff.tbl.30

  Chybí vám energie? Potřebujete dobít baterky? Supradyn CoQ10 energy obsahuje niacin, který přispívá ke..

  359 KčObjevte: Energie a vitalita V sekci doplňky stravy a výživa | klouby a sport je možné objevit energy imunosan kapsle 90ks!
© 2022 Kontakt