ENERGY Korolen bylinný koncentrát 30 ml

ENERGY Korolen Bylinný Koncentrát 30 Ml

ENERGY Korolen bylinný koncentrát 30 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a bylinky
Dodavatel:Energy
Cena:515 Kč
ENERGY Korolen bylinný koncentrát 30 ml 5 (100%) 29 hodnocení

Energy Korolen je doplněk stravy ve formě kapek. Obsahuje bylinné extrakty a směs přírodních silic. Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) je antioxidant, přispívá k duševní rovnováze, fyzickému a duševnímu zdraví, podporuje metabolismus cholesterolu, mikrocirkulaci krevního systému, krevní oběh, normální činnost mozku a paměť. Třezalka tečkovaná přispívá k duševnímu zdraví, emoční rovnováze, relaxaci, pozitivní náladě a podporuje spánek. Jírovec maďal podporuje normální činnost cévní soustavy. Levandule podporuje relaxaci, duševní pohodu, spánek a přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému. Velikost balení je 30 ml. Prozkoumejte celý sortiment značky Energy.


 • RESCUE REMEDY Krizový sprej 20ml
  RESCUE REMEDY Krizový sprej 20ml

  RESCUE REMEDY Krizový sprej je kombinací květů vybraných Dr. Bachem - Impatiens (Netýkavka žláznatá), Star of Bethlehem (snědek..

  405 Kč
 • LEROS Heřmánek 30g
  LEROS Heřmánek 30g

  LEROS Heřmánek 30 g je doplněk stravy ve formě čaje. Obsahuje květ z heřmánku pravého, který přispívá k normální..

  49 Kč
 • LEROS Kopřiva 20x1g
  LEROS Kopřiva 20x1g

  Leros Kopřiva je doplněk stravy ve formě bylinného čaje, který obsahuje nať kopřivy. Kopřivový čaj má jemnou bylinnou vůni a lehounce..

  59 Kč
 • LEROS Mateřídouška 20x1.5g
  LEROS Mateřídouška 20x1.5g

  Leros Mateřídouška je bylinný čaj, který obsahuje nať mateřídoušky. Mateřídouška patří k výrazně aromatickým bylinkám a říká se..

  59 KčObjevte: Bylinné kapky V sekci zdravá výživa čaje a bylinky | Čaje a bylinky je možné objevit energy korolen bylinný koncentrát 30 ml!
© 2021 Kontakt