ESSENTIALE FORTE 600MG tvrdé tobolky 30

ESSENTIALE FORTE 600MG Tvrdé Tobolky 30

ESSENTIALE FORTE 600MG tvrdé tobolky 30

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na trávicí soustavu
Dodavatel:Essentiale
Cena:299 Kč
ESSENTIALE FORTE 600MG tvrdé tobolky 30 2,5 (50%) 44 hodnocení

Přípravek Essentiale se podává pro zlepšení subjektivních obtíží u jaterních onemocnění, která jsou způsobena toxicko - metabolickým poškozením jater (poškození jater provázející jaterní onemocnění nebo způsobené léky, alkoholem, chemickými látkami, otravou po požití hub). Toto poškození se může projevovat např. ztrátou chuti k jídlu a/nebo pocitem tlaku v pravém nadbřišku. Při zánětu jater (hepatitidě). Přípravek podporuje následující děje: Normalizaci narušených funkcí a enzymatických aktivit jaterní buňky. Uvolnění energetických zásob v jaterní tkáni. Urychlení a podpora regenerace jaterních buněk. Úpravu rovnováhy krevních tuků. Stabilizaci žluči. Přípravek mohou užívat dospívající od 12 let (o hmotnosti přibližně 43 kg) a dospělí. Balení obsahuje 30 tvrdých tobolek.


  • SILYMARIN AL 50MG obalené tablety 100
    SILYMARIN AL 50MG obalené tablety 100

    Přípravek Silymarin AL patří do skupiny léků určených k léčbě onemocnění jater. Obsahuje extrakt z plodů ostropestřce mariánského...

    225 KčObjevte: Léky na játra a žlučník V sekci volně prodejné léky | léky na trávicí soustavu je možné objevit essentiale forte 600mg tvrdé tobolky 30!
© 2023 Kontakt