EUCERIN HYALURON FILLER VOL-LIFT oční krém 15ml

EUCERIN HYALURON FILLER VOL-LIFT Oční Krém 15ml

EUCERIN HYALURON FILLER VOL-LIFT oční krém 15ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dermokosmetika
Dodavatel:EUCERIN
Cena:659 Kč
EUCERIN HYALURON FILLER VOL-LIFT oční krém 15ml 4,5 (90%) 39 hodnocení

Eucerin Volume-Filler Oční krém působí proti vzniku vrásek a ochabování pleti v citlivém okolí očí. Zvětšuje objem pleti, zlepšuje obnovu kolagenních vláken a pomáhá redukovat vrásky. Obsahuje SPF 15 a UVA filtry, díky kterým pomáhá pleť chránit proti škodlivému UV záření. Je vhodný i pro osoby, které používají kontaktní čočky. Přípravek je charakteristický svou prokázanou kožní snášenlivostí.


 • Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml
  Fytofontana Stem Cells Collagen 30ml

  Fytofontana Stem Cells Collagen je omlazující emulze s kmenovými buňkami, která vyplňuje vrásky zevnitř přirozenými procesy pokožky, aniž..

  1 099 Kč
 • Barekol Kaviárový krém 50ml
  Barekol Kaviárový krém 50ml

  Kaviárový krém Barekol s polo mastným krémovým základem dokáže účinně zregenerovat buněčnou strukturu pleti a zpomalovat stárnutí..

  139 Kč
 • Norkový výživný krém 33g
  Norkový výživný krém 33g

  Norkový výživný krém je mastný pleťový krém určený pro každodenní péči o všechny typy pleti, zejména suché pleti. Je obzvláště..

  89 Kč
 • Mandlový výživný krém suchá a citlivá pleť 50ml
  Mandlový výživný krém suchá a citlivá pleť 50ml

  Výživný mandlový pleťový krém je určen pro suchou a citlivou pleť. Má vysoký obsah mandlového oleje a je obohacený o vitamin E. Je..

  89 KčObjevte: Péče o pleť - dermokosmetika V sekci kosmetika hygiena a péče | dermokosmetika je možné objevit eucerin hyaluron filler vol-lift oční krém 15ml!
© 2023 Kontakt