Evelle tbl.60

Evelle Tbl.60

Evelle tbl.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdraví a krása
Dodavatel:Pharma Nord
Cena:1 519 Kč
Evelle tbl.60 5 (100%) 28 hodnocení

Evelle je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje kolagen, Pycnogenol, rostlinné výtažky (s lykopenem a antocyanidiny), křemík, vitamin E, vitamin C, SelenoPrecise (patentovaný selen vázaný na kvasnice), zinek a biotin. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky a vlasů. Selen přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu. Dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, k normální plodnosti a reprodukci. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 60 tablet.


 • Pupalka s vitamínem E cps.60
  Pupalka s vitamínem E cps.60

  Pupalka s vitamínem E je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje komplex pupalkového oleje a vitamínu E. Pupalka dvouletá přispívá k..

  165 Kč
 • Pupalka dv.500mg Vit.E 50mg tob.100 30 BIO-Pharma
  Pupalka dv.500mg Vit.E 50mg tob.100 30 BIO-Pharma

  Bio Pharma Pupalka dvouletá 500 mg a vitamin E 50 mg je doplněk stravy, který obsahuje olej pupalky dvouleté a vitamin E. Pupalka dvouletá..

  289 Kč
 • Silica tbl.100 Naturell
  Silica tbl.100 Naturell

  Doplněk stravy Silica obsahující vitamíny, minerální látky, aminokyseliny a byliny včetně zinku, niacinu a biotinu přispívá k udržení..

  265 Kč
 • DIAS BEAUTY 60 tablet
  DIAS BEAUTY 60 tablet

  Kolagen DIAS BEAUTY je doplněk stravy ve formě tablet, který obsahuje komplex kolagenních peptidů typu I, II a III, vitaminy, minerály a..

  529 Kč
 • LIFTEA Colagenova Hyaluronic tob.30
  LIFTEA Colagenova Hyaluronic tob.30

  Colagenova Hyaluronic plus je doplněk stravy s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem a výtažkem z Aceroly bohaté na vitamin C. Vitamin C..

  289 KčObjevte: Vitamíny na vlasy kůži a nehty V sekci doplňky stravy a výživa | zdraví a krása je možné objevit evelle tbl.60!
© 2022 Kontakt