Snuggs Menstruační kalhotky silná menstruace klasický střih vel. XS

Snuggs Menstruační Kalhotky Silná Menstruace Klasický Střih Vel. XS

Snuggs Menstruační kalhotky silná menstruace klasický střih vel. XS

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Zdravotnické prostředky
Dodavatel:Snuggs
Cena:849 Kč
Snuggs Menstruační kalhotky silná menstruace klasický střih vel. XS 3,25 (65%) 29 hodnocení

Snuggs jsou menstruační kalhotky, plnohodnotná náhrada za vložky a tampony. Na dotek ani pohled nepoznáte rozdíl od vašeho normálního spodního prádla, jsou totiž tenké 1,5 mm. Obléknete je a můžete je mít na sobě 8-10 hodin. K tomu nepotřebujete jinou menstruační pomůcku. Po použití je vyperete a použijete znovu. A znovu. Takhle vám vydrží 1-2 roky. Obsahují třívrstvou funkční vrstvu, která je velmi savá, vysoce absorpční a zároveň spolehlivě nepropustná. Vyvinuta s textilními inženýry a gynekology. Jsou hygienické. Snuggs mají antimikrobiální ochranu na bází iontů stříbra, která velmi účinně zamezuje přemnožení bakterií a vzniku zápachu. Menstruace je s nimi pohodlnější. Jsou tenké a prodyšné, že skoro zapomenete, že menstruaci máte. Jsou univerzální menstruační pomůckou. Pomůžou kdekoliv a kdykoliv. Během nabitých dní bez zastavení, v průběhu noci bez starostí, v pohodlí domova, při sportu bez omezování. Balení obsahuje 1 kalhotky, barva: černá, velikost: XS (obvod boků 74-80 cm).


 • Sanorin Aqua NATURA 20ml
  Sanorin Aqua NATURA 20ml

  Sanorin Aqua NATURA je zdravotnický prostředek ve formě nosního spreje, který obsahuje propolis, mateřídoušku a eukalypt. Sprej pomáhá..

  62 Kč
 • HUMER SINUSITIS velmi ucp.nos rýma sprej 15ml
  HUMER SINUSITIS velmi ucp.nos rýma sprej 15ml

  Humer Sinusitis je přípravek ve formě nosního spreje, který dokáže uvolnit velmi ucpaný nos. Zároveň odvádí nosní hlen, zmírňuje tlak v..

  179 Kč
 • Sanorin Aqua Free sprej 120 ml
  Sanorin Aqua Free sprej 120 ml

  Sanorin Aqua Free je hypertonický roztok mořské vody, tlakový sprej ve 120ml lahvičce s nosním aplikátorem. Jedná se o podpůrnou léčba v..

  109 Kč
 • HUMER STOP VIRUS Nosní sprej 15ml
  HUMER STOP VIRUS Nosní sprej 15ml

  Nosní sprej Humer Stop Virus je určený k prevenci nástupu nachlazení a chřipky zastavením virů. Nosní sprej působí proti virům..

  159 Kč
 • STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml
  STOPKAŠEL Angin-EX sprej na bolest v krku 30 ml

  STOPKAŠEL Angin-EX Dr. Weiss je zdravotnický prostředek s lokálním protizánětlivým, znecitlivujícím a regeneračním účinkem pro místní..

  129 Kč
 • Taffix nosní sprej 1g
  Taffix nosní sprej 1g

  Taffix nosní sprej je zdravotnický prostředek, který se používá na blokování virů, které by mohly proniknout do dýchací soustavy a..

  479 Kč
 • LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml
  LIVSANE Mořská voda izotonická pro děti sprej 30ml

  LIVSANE Mořská voda izotonická sprej je zdravotnický prostředek. Roztok s obsahem izotonické mořské vody pro každodenní hygienu nosu k..

  89 KčObjevte: Zdravotnické prostředky - intimita V sekci zdravotnické potřeby | zdravotnické prostředky je možné objevit 1x!
© 2022 Kontakt