Frida Mom Must have sada do porodnice

Frida Mom Must Have Sada Do Porodnice

Frida Mom Must have sada do porodnice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o tělo
Dodavatel:Frida
Cena:1 759 Kč
Frida Mom Must have sada do porodnice 3,75 (75%) 42 hodnocení

Praktická Frida Mom základní sada do porodnice pro rychlé zotavení po porodu. Jedná se o speciálně navržené pomůcky, které budou maminku doprovázet při každé cestě na toaletu. Poskytují okamžitou úlevu od bolesti po porodu ve vaginální a rektální oblasti, způsobené poporodními zraněními a šitím. Sada obsahuje: jednorázové, měkké, příjemné a především prodyšné kalhotky (4 kusy) chladicí a zároveň absorpční Ice Maxi vložky (4 kusy) zklidňující vlhčené ubrousky s výtažkem z vilínu - ulevují od bolesti, pomáhají omezit otoky a urychlují hojení (24 vlhčených ubrousků) super pěna obsahující 50% výtažků z vilínu - poskytuje okamžitě úlevu od bolesti, vstřebá se do sliznice a pomáhá k urychlení hojení (1 kus)


 • SAFORELLE dárkový balíček
  SAFORELLE dárkový balíček

  Saforelle dárkový balíček obsahuje Saforelle gel 250 ml, Saforelle intimní krém 40 ml, Saforelle ubrousky pro intimní hygienu 10 ks a Froté..

  495 Kč
 • Silvertan pasta DrKonrad 125 ml
  Silvertan pasta DrKonrad 125 ml

  Silvertan pasta DrKondrad je přípravek s obsahem ionizovaného stříbra navázaného na zeolit, 10 % oxidu titaničitého, dexpanthenolu a..

  235 Kč
 • AVENE XeraCalm A.D Relipidační mycí olej 400 ml
  AVENE XeraCalm A.D Relipidační mycí olej 400 ml

  AVENE XeraCalm A.D Relipidační mycí olej jemně myje velmi suchou kůži celé rodiny (kojenci, děti, dospělí) se sklonem k atopickému ekzému,..

  489 KčObjevte: Intimní gely masti a pěny V sekci kosmetika hygiena a péče | péče o tělo | intimita a intimní hygiena je možné objevit frida mom must have sada do porodnice!
© 2023 Kontakt