Fridababy Čistítko 3v1

Fridababy Čistítko 3v1

Fridababy Čistítko 3v1

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o dítě
Dodavatel:Frida
Cena:249 Kč
Fridababy Čistítko 3v1 2,75 (55%) 37 hodnocení

Fridababy čistítko 3 v 1 je dokonalá pomůcka k likvidaci nepořádku v dětských uších, nosíku a za nehty. Účinný a šetrný nástroj pro péči od narození. Čtyři různé nástavce: čisté uši: nástavec na odstranění nahromaděného ušního mazu čistý nos: nástavec, který si poradí se zaschlými nudlemi čisté nehty: nástavec na šetrné odstranění nečistoty za nehtíky na rukou i nohou čisté mimi: poslední nástavec pomůže s ostatními nečistotami na těle miminka, např. z pupíku Malá pojistka zabraňuje tomu, aby se pomůcka dostala hluboko do dutin (nos, ucho). Ekologická náhrada jednorázových vatových tyčinek. Čistítko jednoduše omyjete a můžete používat znovu a znovu. Jednoduché a bezpečné použití. Vhodné i do myčky. Nelze sterilizovat. Praktický obal na hygienické uskladnění i na cesty.


 • Sterilizační kelímek 600 ml
  Sterilizační kelímek 600 ml

  Tento sterilizační kelímek je určený pro sterilizaci silikonových dílů a kojeneckých pomůcek (šidítka, kousátka a podobně). Objem: 600..

  99 Kč
 • KidPro Motorické kousátko Angela
  KidPro Motorické kousátko Angela

  KidPro Motorické kousátko Angela patří do nové kolekce 2020 - kousátek KidPro zaměřených především na zlepšení jemné motoriky...

  349 Kč
 • KidPro Silikonové kousátko Lvíček
  KidPro Silikonové kousátko Lvíček

  KidPro Silikonové kousátko Lvíček je vyrobeno z potravinářského silikonu a působí blahodárně na prořezávání zoubků a masírování..

  485 Kč
 • KidPro Silikonové korále Mramor
  KidPro Silikonové korále Mramor

  KidPro Silikonové korále Amanda. Kombinace růžové, šedé a bílé barvy skvělé zkrášlí každou maminku. Vybírejte pro sebe nebo zakupte..

  315 KčObjevte: Kojenecké potřeby V sekci děti a maminky | péče o dítě je možné objevit fridababy Čistítko 3v1!
© 2023 Kontakt