Fytofontana Stem Cells EyeBag 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeBag 15ml

Fytofontana Stem Cells EyeBag 15ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Oční gely
Dodavatel:Fytofontana
Cena:555 Kč
Fytofontana Stem Cells EyeBag 15ml 5 (100%) 27 hodnocení

Fytofontana Stem Cells EyeBag je sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům .Obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Vzhled oteklých váčků naplněných vodou a tukem se viditelně redukuje.Kmenové buňky při kontaktu s buňkami pokožky, po doplnění vhodných peptidů, postupně obnovují pokožku a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální. Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Klinické testy prokázaly zmírnění otoků očního okolí už po několika týdnech používání přípravku.Přípravek je vhodný pro ženy i muže.


 • FC Ophthauceutical emulze na kruhy pod očima 15ml
  FC Ophthauceutical emulze na kruhy pod očima 15ml

  FC Ophthauceutical je biotechnologická emulze na tmavé kruhy kolem očí, která regeneruje oční okolí. Zvláčňuje, jemně působí a má..

  505 Kč
 • Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml
  Fytofontana Stem Cells EyeDark 15ml

  Fytofontana Stem Cells EyeDark je sérum s kmenovými buňkami proti tmavým kruhům pod očima. Sérum je určené na ošetření tmavých kruhů pod..

  555 Kč
 • VITIX gel 50ml
  VITIX gel 50ml

  Vitix Gel je určen pro denní péči o pleť s depigmentovanými oblastmi (vitiligo) - napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách..

  889 Kč
 • Oční gel zklidňující 25g
  Oční gel zklidňující 25g

  Zklidňující oční gel obsahující světlík lékařský a aloe vera. Aloe vera má výborné hydratační a hojivé účinky. Oční gel..

  88 Kč
 • Protectum Sensitive 10ml
  Protectum Sensitive 10ml

  Protectum Sensitive je oční roztok s 0,1 % obsahem hyaluronátu sodného. Má lubrikační, zvlhčující a osvěžující účinky. Je vhodné jej..

  106 Kč
 • ZUMA - Oční kapky se světlíkem lékařským 10ml
  ZUMA - Oční kapky se světlíkem lékařským 10ml

  ZUMA Oční kapky se světlíkem lékařským zvlhčují oči a ulevují od příznaků spojených s pocitem suchých očí, vyvolaných delším..

  125 Kč
 • Tears Again oční sprej s lipozomy 1x10ml
  Tears Again oční sprej s lipozomy 1x10ml

  Tears Again je oční sprej s lipozomy, který je obohacen o vitaminy A a E. Pomáhá zmírňovat podráždění suchých očí. Přípravek lze..

  249 KčObjevte: V sekci oční gely je možné objevit fytofontana stem cells eyebag 15ml!
© 2022 Kontakt